Skocz do zawartości

Porada w sprawie doboru koloru felg


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

witam Chcialbym sie podpiac pod ten temat. MIanowicie moj znajomy moze wypiaskowac moje felgi i mi je pomalowac jednak zastanawiam sie nad kolorem. Moglby mi ktos zrobic moze wizualizacje? Z kolorem grafitowym|? myslalem tez o zlotym.. czy moze zostawic w oryginale. Biale tez ladne ale ciezko utrzymac je czyste caly czas.

http://www.tinypic.pl/s6k2jnj3v6h9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

grafit zginie Ci na czarnym aucie, wiem coś bo tak mam ;)

dawaj w biel je, połóż na nie ceramikę to nie będziesz miał problemu z utrzymaniem czystości :)

 

Mógłbyś coś wiecej mi napisac o tej ceramice? Maluje normalnie na bialo i potem jakas powloka ceramiczna idzie na to? Jakie koszty ? czy taka powloke naklada sie normalnie jak farbe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

695959 czy taka powloke naklada sie normalnie jak farbe?

Nie :-] ani pędzlem, ani wałkiem, ani z pistoletu. Wszystko jest na forum opisane. Także polecam lekturę zamiast opisywanie tego samego. Na YT są wersje dla leniwych. Co do samych felg, zostałbym przy srebrnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

695959 czy taka powloke naklada sie normalnie jak farbe?

Nie :-] ani pędzlem, ani wałkiem, ani z pistoletu. Wszystko jest na forum opisane. Także polecam lekturę zamiast opisywanie tego samego. Na YT są wersje dla leniwych. Co do samych felg, zostałbym przy srebrnych.

 

 

No juz własnie znalazlem na forum ;P az mi głupio teraz ze to napisalem heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.