Skocz do zawartości

Seat Leon Evo - ponad 400 zdjęć


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
jak tak się przyglądam, to te holsy na zdjęciach przed cleanerem czymś robiłeś?

 

 

No...hologramy jak to przeważnie bywa w kilkuetapowych korektach bywa, zostają po kombinacji ostrej pasty i padów. Jakich używałem pisałem w relacji ;)

 

 

gdzieś kiedyś czytałem, że CF Pro chyba kryjący

 

 

Jeżeli CF Pro komuś kryje to powinien zweryfikować technikę polerowania :D:P a tak na serio to prawidłowo użyty nie ma prawa wypełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, tu nie chodzi o śrubkę nr 4 tylko o te co są w zestawie naprawczym nr 3A i one nie występują osobno tylko w zestawie z plastikiem tak jak na foto ;) tak twierdzi ASO i jeszcze jeden sklep, w którym byłam. Sama wcześniej tego szukałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, ale 3A to zestaw naprawczy jak masz pourywane górne mocowania lamp (w zestawie jest nowy uchwyt plus śruba do jego przykręcenia - to nie jest śruba do przykręcania lampy!), 4 to śruby do przykręcenia lamp do karoserii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło być inaczej relacja musiał być mega :) gratulacje i dzięki za kolejne pokazanie co i jak ogarniać, myśle że to dobry poradnik i schemat do budowania relacji do PSB dla amatorów takich jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wylizanym autem pocieszłem się cały tydzień...dzisiaj chciałem wykonać manewr znany w kuluarach pod tytułem "zamieszanie na bezdotyku" , wyszła mizeria. Wracamy do domu, myjemy normalnie, dalej mizeria. Przejazd ręka po mokrym dachu...no w dotyku coś między papierkiem 180 a 360 :mrgreen::/

 

 

Nowiutki Sonus z samej tylnej lotki zebrał to :

 

 

isdsc05510.jpg

isdsc05511.jpg

 

 

a stania pod drzewem od skończenia roboty sobie nie przypominam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nie myślałeś żeby na felgi położyć jakąś powłokę typu cquartz etc. ?

 

 

Myślałem, z resztą nie tylko na felgi. Wszystko wskazuje na to że na jesień auto zostanie zrobione na Gtechniqu...jak mawiał klasyk - "nie chcę ale muszę" ;)

 

 

Pietrek., kolejna znajoma twarz z MP ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czyżby Exo ?

 

Nie, "tylko" C1 na lakier i felgi ;)

 

Co do tego :

 

"nie chcę ale muszę" uzasadnione jest brakiem czasu na smalcowanie, czy kończy się lakier na kolejne korekty ?

 

To poprostu mam tak miękki lakier na malowanej części, że dosłownie moment po korekcie już mam kilka świeżych śladów :roll: Nie lubię powłok , ale od przyszłego roku z przyczyn zawodowych nie będe mógł już tak często siedzieć nad autem i co chwila poprawiać lakier.

 

chyba bardziej pogratuluje relacji bo wiele mniej czasu nie pochłonęła niż sam proces przy aucie

 

Relacja to jakieś 6 godzin w sumie, prace nad autem 50+. Także tego... :o:P

 

 

A tak z innej beczki. Po ostatnim glinkowaniu trzeba było przelecieć jeszcze raz auto cleanerem, bo glinka zapewne conieco zostawiła po sobie. Całe auto obleciałem PA Esclate Lotion ręcznie , a następnie przykryłem trzema warstwami Insginisa. Całe staranie się o to żeby finish robić pod dachem wzięło w łeb, ale i tak mimo działania pod chmurką dużej biedy nie narobiłem.

 

Ba, jestem skłonny nawet stwierdzić że Leon jeszcze nigdy tak nie...dobra , tutaj przerwijmy :P

 

isdsc05527.jpg

isdsc05530.jpg

isdsc05550.jpg

isdsc05563.jpg

isdsc05565.jpg

isdsc05570.jpg

isdsc05588.jpg

isdsc05621.jpg

isdsc05623.jpg

isdsc05624.jpg

 

 

Co jest smutne...no cóż, na tym aucie lepiej już raczej nie będzie, moooże gdyby trochę morki zdjąć :roll:

 

 

Oczywiście, czym byłaby relacja bez kropelek :-] Byliśmy dzisiaj z tfelkiem na bezdotyku sprawdzić jak ta Insignisowa kanapka sobie radzi...

 

 

isdsc05607.jpg

isdsc05611.jpg

isdsc05615.jpg

isdsc05636.jpg

isdsc05656.jpg

isdsc05659.jpg

isdsc05661.jpg

isdsc05662.jpg

isdsc05666.jpg

 

 

:oops::oops::oops:

 

 

isdsc05595.jpg

 

 

 

No i tradycyjnie, filmik. Dla przypomnienia : lakier - 3x Insignis, felgi - Autobahn , czołowa szyba - 15 miesięczne ( !!! ) Gtechniq G1. Oglądamy w HaDe.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.