Skocz do zawartości

Wgnioty po gradobiciu - gdzie w małopolskie dobrze usuną?


Capaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam jakiegoś magika, który bez lakierowania usuwa wgniecenia :cry:

Koniecznie z Krakowa lub okolic.

Jest tego dosyć sporo na całej karoserii, także na nadkolach, drzwiach... :cry::wallbash::zly:

 

Jeśli ktoś ma kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o odpowiedź w tym temacie. Chętnie poznam też cenę takiej usługi...

 

Pozdrawiam,

Maicek :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio miałem ładną A4 do polerki ale po gradobiciu i do mnie do garażu przyjechali chłopaki z S-Plus. Z tego co wiem to było około 16 wgnieceń i kosztowało to 1000zł. Z tych 16 wgnieceń tylko dwa były takie że został jakiś znak, reszta elegancko wyszła. U mnie była ekipa z Warszawy ale mają też oddział w Krakowie.

 

http://www.s-plus.pl/

 

Zaznaczam że z nimi nie współpracuję. Podaję Ci tylko namiary i możesz sobie z nimi pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio miałem ładną A4 do polerki ale po gradobiciu i do mnie do garażu przyjechali chłopaki z S-Plus. Z tego co wiem to było około 16 wgnieceń i kosztowało to 1000zł. Z tych 16 wgnieceń tylko dwa były takie że został jakiś znak, reszta elegancko wyszła. U mnie była ekipa z Warszawy ale mają też oddział w Krakowie.

 

http://www.s-plus.pl/

 

Zaznaczam że z nimi nie współpracuję. Podaję Ci tylko namiary i możesz sobie z nimi pogadać.

 

Dzięki za odpowiedź. Obawiam się tylko, że u mnie jest ze 3 razy tyle wgnieceń... :cry::shock: Będę do nich dzwonił jutro i zobaczymy jak cenowo to wygląda... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo - 2 -3 lata temu było z brzegu 150 od dołka, dziś od 50 zł nawet robią.

 

PS.

 

Poza tym , to współczuję,

 

ale z drugiej strony fajna zabawa jak masz trochę $$ wolnej,

 

warto zainwestowac w podstawowy sprzęt i nauczyc sie działac.

 

Ja w kilku swoich autach działałem sam i DA SIE :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kilku swoich autach działałem sam i DA SIE :-]

Właśnie myślę o sprzęcie i likwidacji wgnieceń na własną rękę... Nigdy jednak nie miałem z tym styczności i nie wiem czy sobie poradzę... :/ Tzn.. bardziej boję się o to, że zrobię gorzej niż jest... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, nie poradzisz :) chyba że masz tyle zaparcia i czasu żeby ćwiczyć to po kilka godzin dziennie to może po miesiącu uda się... dobry sprzęt będzie też kosztował tyle co zrobienie tych wgniotów przez jakiegoś doświadczonego speca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, nie poradzisz :) chyba że masz tyle zaparcia i czasu żeby ćwiczyć to po kilka godzin dziennie to może po miesiącu uda się... dobry sprzęt będzie też kosztował tyle co zrobienie tych wgniotów przez jakiegoś doświadczonego speca.

 

:good:

 

Bez podstawowej wiedzy zaden sprzet Ci nie pomoze, znajac sie na rzeczy wypchniesz wgniotki listewka montazowa, nie znajac, nawet zestaw za kilka patoli nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem... Dzięki Panowie.. :good:

Właśnie dziś robię korektę na świeżym Fordzie Mondeo, gdzie ktoś kiedyś robił usunięcie zagięcia na masce bez lakierowania - totalna masakra.. :thumbdown:

W dodatku dowiedziałem się że usługa kosztowała 3 stówy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, sory za pytanie ale mam nadzieje że nie nalezysz do grupy osób ktorym nie chciało się w czasie gradu wjechać do garażu, pod mostek, drzewo , zadaszenie czy cokolwiek innego :D

 

Generalnie każde wgniecenie da się usunąć, kwestia opłacalności przedsięwzięcia choć płaci ubezpieczyciel.

Odradzam własnoręczne próby, już nie jeden próbował, tym bardziej ze masz tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku usuwałem (zn na moim aucie usuwano) 2 szt na drzwiach po kimś, kto z wieeelkim rozmachem otwierał drzwi w aucie obok. Jeździłem z tym do czasu, aż przytrafiła mi się stłuczka z mojej winy (nie żebym czekał i prowokował takie wydarzenie - jakoś tak schodziło :) ) więc i ta robótka poszła razem z całym remontem z AC. Z tego, co pamiętam to:

po 1) - nie opłacało mi się robić tych 2 wgniotków z AC - strata w zniżkach była większa niż koszt naprawy

po 2) - kosztowało mnie to ok 200-250 zł za 2 szt - nie pamiętam dokładnie,a przy wielokrotnie wyższej kwocie za resztę roboty, nie dociekałem na ile w końcu to wycenili,

po 3) - z racji gwarancji auto oddałem do ASO Mazdy na Wielickiej w Krk. Mają jakięgoś speca, który robi im na zlecenie tego typu uszkodzenia. Przyznaję, że facet spisał się na medal. Nie mam niestety namiarów na niego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z S-Plusa mówili że przy małej ilości to nawet po 160zł od sztuki biorą ale jak masz cały stłuczony samochód to gadaj z nimi co do ceny.

Patrzyłem jak to robią i niby wygląda banalnie prosto ale nie radzę brać się za to samemu, jeden zły ruch i lakier pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, sory za pytanie ale mam nadzieje że nie nalezysz do grupy osób ktorym nie chciało się w czasie gradu wjechać do garażu, pod mostek, drzewo , zadaszenie czy cokolwiek innego :D

 

Mam 1 garaż i 3 samochody w domu. Nie mam na posesji żadnego bezpiecznego miejsca niestety... Tego dnia pojawił się też 4 samochód - na detajling... Właśnie go myłem, kiedy niespodziewanie zaczęło padać i spadł grad... Niestety nie mogłem bronić własnego auta, tylko auto klienta... :oops: I nim właśnie wjechałem do garażu a 3 pozostałe samochody były bombardowane.... Na moje nieszczęście nie posiadam AC, tak więc szkoda uderza ostro w kieszeń... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowaj auto, bo znów grad idzie! ;)

Na podstawie danych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem intensywnych opadów deszczu oraz burz z gradem na terenie Małopolski.

 

Burze mogą występować w Małopolsce dziś (11 lipca, środa) do godziny 6 w czwartek (12 lipca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

ja osobiście polecam zakład P&M Cars na ul. Zagłoby 2F w Krakowie

w Subaru Legacy miałem do zrobienia błotnik przedni (duża wgniota od str. drzwi + kilka wzdłużnych wgnieceń, oraz wgięta kantka od str zderzaka), usługa wykonana szybko i profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.