Skocz do zawartości

Valet Pro Advanced Neutral


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

też jestem zdania że warto dać jej szansę;) będą mniejsze ilości to zakupie :)

a rain'x jak działał, tak działa dalej :P na szybkach bocznych z bagażnika (kombi) siedzi dłużej niż miesiąc i był traktowany VP Snow Foam, Stjarnagloss red, i teraz tym Advance i dalej siedzi :-] i nie zauważyłem efektów ubocznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem próbkę do zamówienia od SCS. Wczoraj myłem auto i jako, że posiadam zwykłą wersje postanowiłem zrobić porównanie.

Sprzęt K7 + MTM odkręcony na fulla. Obie piany rozrobione 1:10

 

2821cn4.jpg

 

Advanced Neutral Snow Foam

 

2d6tqpg.jpg

339m4pd.jpg

2iizbrd.jpg

2ccvu3c.jpg

 

Zdjęcia zrobione zaraz po nałożeniu piany. Bezpośrednio z pianownicy wylatywało coś co można uznać za pianę, ale na lakierze po chwili robiło się mleko.

qwxd9l.jpg

29e681c.jpg

2ec19c2.jpg

 

Po spłukaniu

2e2pide.jpg

17g08m.jpg

2zi4fmp.jpg

ng3x35.jpg

28s1sv5.jpg

 

Neutral Snow Foam

24ct7rb.jpg

fdhuzk.jpg

2rf8wll.jpg

2zhk4k4.jpg

 

3588gu0.jpg

19bg47.jpg

 

15pn1xh.jpg

1zedru1.jpg

344zjfq.jpg

2qbuqlu.jpg

21j0fm0.jpg

Jak dla mnie siła domycia na podobny poziomie. Zarówno po stronie zwykłej jak i ulepszonej zostały minimalne ślady po mięsie. W sumie to taki sam efekt byłby po samej myjcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkopie troszkę temat... jakie jest zalecane stężenie dla pianownicy? Bo widzę że tutaj stosujecie albo 1:25 lub 1:10?

Takie może głupie pytanie.. czy w pianownicy powinno sie wlać ciepła czy zimna wodę?

Będzie to moja pierwsza zabawa z pianownicą i na pierwszy ogień poszła VALETpro ADVANCED NEUTRAL, chciałbym wiedzieć jak podejść do tematu

 

dodam że pianownica PA + karcher HD

 

ps. słyszałem że nie którzy do pianownic leją samą aktywną piane, czy tak można?

 

thx z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją metodą jak opisałeś do wiaderka nalewa mi sie 10L, to jak to teraz liczyć?

 

Czyli na 1 litr roztworu wlany do pojemnika przypada u Ciebie 9 l wody. Stężenie piany wlanej do zbiornika trzeba więc podzielić przez 9. To jest bardzo duże rozcieńczenie. Wlewając 20 ml/500 ml wody do zbiornika, Twoje stężenie nie odpowiadało 1:25, ale 1:225 (20 ml/4500 ml) ;). I dlatego z tak dużego rozcieńczenia nie mogła wyjść piana. W przypadku Twojego set-u (myjka + lanca) najlepiej wlać koncentrat i regulować pianę pokrętłem +/- :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

witam Koledzy małe acz istotne pytanie --czy warto dopłacać prawie raz tyle

1---ValetPRO pH Neutral Snow Foam 5L - 90zł https://sklep.motogo.pl/ValetPRO-pH-Neu ... ow-Foam-5L

 

2---ValetPRO Advanced Neutral Snow Foam 5L -150 zł https://sklep.motogo.pl/ValetPRO-Advanc ... oCB7Dw_wcB

 

proszę o wasze subiektywne praktyczne odpowiedzi -dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dante05, masz może coś wypraktykowane ??, tak dla sprawdzenia wziąłem ostatnio to-- K2 ACIVE FOAM

http://autochemia.pl/product-pol-2959-K ... a-5kg.html,

autko bez wosku , piaskownica MA ROLEX TA Piana SIEDZIAŁA 1 GODZINĘ ,I ZE WZGLĘDU NA WIECZÓR ZMYŁEM JĄ SAMĄ ZIMNĄ WODĄ ,I ZMYLA ŚREDNIO ZABRUDZONE AUTO , ALE PYTANIE CZY PO NAWOSKOWANIU AUTA ,MOŻE ONA BYĆ STOSOWANA ,BO SIEDZI I ZMYWA DOBRZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 9.03.2017 o 11:08, Dante05 napisał:

Nie warto, mialem obydwie. Pierwsza słabo domywa, mało ekonomiczna. Druga dobrze domywa ale mało ekonomiczna i wysoka cena. Używałem na PA z karcherem.

jakie rozcieńczenie Advanced do pa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wtam znajdzie sie jakaś dobra duszyczka 😁 i mi wyjaśni jakie rozcienczenie "Valet-Pro Advanced ph neutral snow foam" do pianownicy PA? Bo na opakowaniu jest tylko rozcienczenie dla pianownic recznych np. 1:30 czyli 30ml piany na 1litr wody ,jeśli źle to rozumuję to proszę o poprawę .Jest także opis utrzymanie śnieżnej piany 1 częśc ANSF i 3 części wody czyli 1:3 ? Najważniejsze jak poprawnie rozcienczyć tą piane do PA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.