Skocz do zawartości

Jaki wosk na szybko? Quick Wax


Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

akurat wątpie aby praca z Turtle czy innym mleczkiem tego typu była prostsza niż z woskiem w puszce, tak myśle bo pamietam jak to wyglądało bo miałem X lat temu turtle. Ja wiem że większość ludzi nie zna tematu i wosk to wosk itp ale ja nie opowiadam jakiejs magii człowiekowi z ulicy tylko gadamy na forum o kosmetyce dlatego jak ktoś pyta o Turtle to lepszy efekt da chciażby Tripple który daje dużo lepszy efekt i co ciekawe jest łatwiejszy w aplikacji. Mysle że jakby ktoś spróbował czegoś lepszego to by wiecej nie kupował marketowych środków, z tym że nie każdego to kręci a w sklepach jest to co jest więc nie wiele ludzi ma jakiekolwiek pojęcie. Sąsiad przeleciał fure K2 Turbo dał 12 zł chyba i jest mega zadowolony, więc każdy ma swoje preferencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, jak tutaj kolega z forum polecał Quik Wax z Megs'a, to mowa jest o Meguiars Quik Wax Spray Wosk Syntetyczny - http://showcarshine.pl/woski-w-spray-u/ ... fibry.html

 

W połączeniu z głównym woskiem naturalny DoDo, będzie efekt bardzo dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

glinki używasz jak masz widoczny brud który nie schodzi po myciu. Glinkowania nie trzeba robić przed każdym woskowaniem tylko wtedy gdy jest to potrzebne. Politura jak najbardziej może być zanim użyjesz quik waxa. Zrobisz lepszy look i zamaskujesz drobne ryski, quik wax podkręci połysk i zabezpieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sie pobawiłem troche Wolfgangiem Spritz i trzeba przyznac że jeśli chodzi o look to robi mega robote, w dodatku dobrze sie z nim pracuje i ładnie pachnie. Jest tylko jeden minus, dla mnie poważny - jak na sealant to zjazd wody jest średni, i to mocno. Podejrzewam że trwałość również, ale cała reszta super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Panowie jako, że zbliża się zima to mam zamiar zabezpieczyć autko Ultimate Quick Wax. Mam tylko pytanie jak się go aplikuje? Quick Detailerem psikam na szmatkę następnie przecierem samochód i czekam aż wyschnie, wtedy też mogę jeszcze przepolerować auto, ale nie muszę. Czy z UQW jest tak samo? Nie muszę później jeszcze raz polerować?

 

Bardzo Was proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wszystko :D a tak powaznie to jak z aplikacją w miarę łatwo się dociera czy trzeba się napocic tak jak z ADBL QW?! Jaki look na ciemnych lakierach chodzi mi konkretnie o przyciemnienie, polysk?! Bardziej naturalny czy plastikowy?!

Hej.

Popatrz i poczytaj :)

viewtopic.php?f=223&t=28041&p=683688&hilit=Amulet#p683688

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiedzmy że nie mam za bardzo czasu żeby w sezonie wiosenno letnim bawić się co 2 miesiące w normalny wosk i powiedzmy że zastanawiam się nad QW. Jako że auto średnio myję co 2 tygodnie to kombinuję tak żeby co drugie mycie QD a co drugie QW. Pytanie który QW da dobry look, będzie wydajny i nie zrujnuje budżetu ?

Lakier to ciemny granat wpadający we fiolet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy na dosyć zmęczony lakier (masa rysek mniejszych i większych) będzie miał sens AUTOGLYM ULTRA DEEP SHINE + QW czy to marnowanie kasy i wystarczy jedno z tych dwóch? Wosk zapewne uwypukli wady lakieru ale chciałbym uzyskać trochę śliskościoraz hydrofobowości po umyciu, aby łatwiej można było zadbać o auto na urlopie -ponad 4000 km przede mną, to chociaż łatwiej tysiące robali zejdzie z lakieru...

 

Nie wiem co zastosować solidnym po myciu i glinkowaniu aby wydłużyć czystość samochodu. Wczoraj byłem zdecydowany na Wolf's Protection Quick Wax, ale od czytania forum, dzisiaj już nie jestem taki pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.