Skocz do zawartości

Odbiór osobisty w Warszawie, Łodzi, Grodzisku Mazowieckim


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

No jednak nie, bo z tego co pamiętam to na FB Ty się Krzysiu cieszyłeś, że "będzie komu dzieci podrzucać" :-] teraz urlop macierzyński... to może wskazywać, że jednak temat rozmnażania jest dla Ciebie interesujący :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Cześć :)

 

Przypominamy, że firma MX NOWICKI dzięki współpracy z SNB posiada sprzedażowy kącik w Łodzi :)

 

Cały czas staramy się powiększać asortyment (nie tylko w Macierzyszu ale również Łodzi :) ). Tym razem na szklanych półeczkach przy ul. Rewolucji 1905 r. 44 stanęły produkty marek Auto Finesse i Shiny Garage.

 

dsc0199pn.jpg

dsc0198iw.jpg

dsc0197wx.jpgdsc0196be.jpg

dsc0194ax.jpg

 

Może podpowiecie co jeszcze mamy "przerzucić" do Łodzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ceny są te same co u Was na sklepie?

 

Oczywiście :)

 

I przydała by się jakaś opcja podglądu co aktualnie jest w Łodzi - bo wypady z większą ilością pieniędzy nie są bezpieczne

 

Nooo w tej chwili nawet nie mam pomysłu jak można by było to zorganizować :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :)

 

Jak to tak, Łódź biedniejsza od Warszawy :D

 

Nooo w tej chwili nawet nie mam pomysłu jak można by było to zorganizować :o

 

Szczerze powiedziawszy to ja też nie :/

No cóż, trzeba będzie molestować telefonicznie Sebe :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Cześć :)

 

"emiksowe" zbrojenie wiosenno- letnie trwa :-] ale nie tylko w naszym podwarszawskim oddziale w Macierzyszu przy ul. Podgrodzie 4;)

Ostatnio zasililiśmy łódzkie sklepowe półki przy ul. Rewolucji 1905 r. 44 :)

 

39314164631011538403375.jpg

94447164630834205087710.jpg

 

Pojawiły się m. in. produkty firmy Shiny Garage.

 

Chętnie poznamy Wasze propozycje co jeszcze powinno być w "esenbowo- emiksowym" magazynie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zamówiłem u Państwa wosk collinite 476s i zaznaczyłem opcję odbioru osobistego w Łodzi w SNB. Na facebooku podane zostały informacje, że SNB jest czynne do godziny 16 od poniedziałku do piątku: https://www.facebook.com/spa.snb.lodz/info

Pojechałem po odbiór wosku na Rewolucji w Łodzi. Byłem tam o 15.50. Portier powiedział, że pracownicy SNB wyszli pół godziny wcześniej. Ok. trudno. Zdarza się. Następnego dnia zadzwoniłem pod otrzymany od Państwa numer telefonu do człowieka z SNB i opisałem sytuację ze środy. Spytałem czy mógłbym przyjechać w czwartek i odebrać wosk ale mogę być przed 16-tą. Dostałem odpowiedź, że ktoś tam na mnie będzie czekać. Pojechałem po pracy do SNB. Byłem o 15.40. Pan portier znów powiedział, że tam nikogo nie ma, że wyszli półtorej godziny wcześniej. Zadzwoniłem pod wskazany numer telefonu z maila od Państwa ponownie. Dostałem informację, że wosk czeka na portierni. Poszedłem tam. Portier powiedział, że nie będzie miał wydać ze 100 zł i żebym poszedł rozmienić pieniądze w którymś z dwóch punktów ksero albo stołówce uniwersyteckiej. Poszedłem. Odwiedziłem 3 punkty ksero i stołówkę. Pieniędzy nie udało się rozmienić. Odszedłem z kwitkiem. Nie chcę już więcej odbioru osobistego w tej firmie. To niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Dystrybutor

No i już oficjalnie możemy zaprosić na zakupy do Wieliczki :)

Dzięki współpracy z firmą Detaling Service i SNB Łódź ruszył kolejny oddział naszego sklepu.

 

Adres:

ul. Piłsudskiego 92, Wieliczka

tel. 509 714 291

 

I jeszcze kilka zdjęć.

 

m2xv.jpg

uscx.jpg

iqvm.jpg

u9s5.jpg

bytd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku widziałem wydarzenie o otwarciu Oddział sklepu MX NOWICKI w SNB Częstochowa. Funkcjonuje to, bo oprócz tego żadnego info nie znalazłem :idea: Głównie chodzi mi o możliwość odbioru osobistego.

 

Edit: już wszystko wyjaśnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.