Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

704014 a po aplikacji VL czuć poziomki czy coś takiego w każdym razie nie jest źle s dobrze działa

 

 

Ty tam czujesz poziomki? Przecież to tak okropnie śmierdzi że nie wyobrażam sobię prace z tym produktem w zamkniętym pomieszczeniu. No ale robote robi dobrą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, trochę z obiegu wypadłem wśród kosmetyków (praca, dom, firma itd.) i już nie mam czasu na zabawę jak kiedyś...

Widzę, że tych firm róznych róznistych się teraz porobiło więc pytam na szybko:

 

Kupiłem starego weekendowego merca 190 na alusach, które pewnie mają tyle lat co mercedes.

Kiedyś używałem IronX do felg, aby opiłki żelaza zdjąć. Felgi mają bardzo duży nalot we wnękach i chciałbym w jak największym stopniu je odratować, aby wyglądały na jeden sezon jakoś.

 

Co byście polecili mocnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najpierw kwas, potem deironizator np: ironX a na koniec prickbort i beda jak nowe

 

coś tańszego jak ironX a równie skutecznego? bo mam kilka kompletów felg do obrobienia :)

 

and what you mean "prickbort"? co to?

 

tenzi alux to kwas? nada się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

706147 coś tańszego jak ironX a równie skutecznego? bo mam kilka kompletów felg do obrobienia

Oj nie chce sie przejrzec forum. A przewijaja sie te produkty codziennie w postach. Najtaniej k2 roton, przed chwila wrzucony test na forum tenzi krwawa felga, tuga zielona, pozniej sporo drozsze jak chocby vampire itp.

 

 

706147 and what you mean "prickbort"? co to?

Preparat do usuwania smoly... oj szukajka gryzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

706147 coś tańszego jak ironX a równie skutecznego? bo mam kilka kompletów felg do obrobienia

Oj nie chce sie przejrzec forum. A przewijaja sie te produkty codziennie w postach. Najtaniej k2 roton, przed chwila wrzucony test na forum tenzi krwawa felga, tuga zielona, pozniej sporo drozsze jak chocby vampire itp.

 

 

706147 and what you mean "prickbort"? co to?

Preparat do usuwania smoly... oj szukajka gryzie...

 

tak przy 3 stronach bym przejrzał temat... przy 33 raczej jest już trudno

 

Do smoły nie szukam bo mam...wiec akurat o to sie nie pytalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

706159 tak przy 3 stronach bym przejrzał temat... przy 33 raczej jest już trudno

Kazdy z takim podejsciem jak ty jedna strone tematu dobija ;) wystraczy przejrzec kilka ostatnich stron i wiadomo co obecnie jest polecane.

 

706159

Do smoły nie szukam bo mam...wiec akurat o to sie nie pytalem

A kto pytal co to prickbort? :acute: wiec napisalem ze preparat do usuwania smoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najpierw kwas, potem deironizator np: ironX a na koniec prickbort i beda jak nowe

 

coś tańszego jak ironX a równie skutecznego? bo mam kilka kompletów felg do obrobienia :)

 

and what you mean "prickbort"? co to?

 

tenzi alux to kwas? nada się?

Od zawsze używam tuga alu teufel spezial gel.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]lokuero[/ref], aplikujesz na rozgrzane elementy czy chłodne? w słońcu czy w cieniu? co to znaczy "strasznie szybko" dla Ciebie?

30/45 min po jezdzie, w cieniu na myjni samoobslugowej. 5 min i zaschnieta w wiekszosci przypadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.