Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mowa o Kenoteku. Dzisiaj na YT na moim kanale umieściłem dwa filmy przedstawiające działanie tego środka. Moim zdaniem bardzo fajnie czyści. Będę musiał w najbliższym czasie zdjąć felgi i zobaczyć jak poradzi sobie z wewnętrzną częścią felgi.

 

Filmy znajdują się pod tym linkiem:

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś okazję bezpośrednio porównać kenoteka do iron x. Różnica dość znaczna w cenie: kenotek 50zł/l, iron x 140zł/l. Nie ukrywam, że szukam czegoś w niższej cenie niz iron ale skutecznego przynajmniej w zbliżonym stopniu.

Tenzi prix nawet nieźle sobie radzi (lepiej niż wolf's decon gel moim zdaniem), a cenę ma raczej kuszącą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ertunio, przy takim stosowaniu butelka wystarczy Ci chociaż na jedno przelecenie czterech felg :shock: ?

Przeleciałem już tak 4 komplety felg i w butelce jest jeszcze grubo ponad połowa więc spokojnie ;) Zaznaczam, że komplety te nie były długo czyszczone podobnym środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś okazję bezpośrednio porównać kenoteka do iron x. Różnica dość znaczna w cenie: kenotek 50zł/l, iron x 140zł/l. Nie ukrywam, że szukam czegoś w niższej cenie niz iron ale skutecznego przynajmniej w zbliżonym stopniu.

Tenzi prix nawet nieźle sobie radzi (lepiej niż wolf's decon gel moim zdaniem), a cenę ma raczej kuszącą

PRIX działa dobrze, ale nie porównuj go z Wolfem, bo ten musi poleżeć dłużej niż Prix czy IronX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent mówi o 5-6minutach,ale skoro Shmatan porównywał obydwa środki to coś powiedzieć może ;)

Aha, czyli sam nie używałeś ale pisać piszesz :)

 

Producent pisze ze po 5-10 zaczyna krwawić. Możesz zostawić nawet do 45minut lub do wyschnięcia (o ironX piszą żeby go niezostawić ) i spłukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent mówi o 5-6minutach,ale skoro Shmatan porównywał obydwa środki to coś powiedzieć może ;)

Aha, czyli sam nie używałeś ale pisać piszesz :)

 

Producent pisze ze po 5-10 zaczyna krwawić. Możesz zostawić nawet do 45minut lub do wyschnięcia (o ironX piszą żeby go niezostawić ) i spłukać.

5-6minut to pełna skuteczność,krwawić zaczyna po chwili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prix krwawi już po kilku sekundach od nałożenia, ale mimo aplikowania w cieniu przy stosunkowo niewysokich temperaturach (ok 20 stopni) po 5 minutach już poważnie zasychał (czego staram się unikać przy tego typu zabawkach) więc dopsikałem jeszcze raz. Wolf'a można zostawić na dłużej, ale nie po zużyciu w sumie ponad pół litra nie zauważyłem żeby więcej niż 5 minut + pędzelkowanie miało sens - zawsze wtedy powtarzam aplikacje bez zmywania "krwi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z mokrych szybciej spłynie

 

Dlatego polecam P21S PowerGel, jest nawet mój test w "TESTACH".

 

Środek o konsystencji żelu nie spływa w pełni nawet po 10 min, zaaplikowany oczywiście na pionowo postawione felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 5 groszy z wczorajszego czyszczenia felg IRONXem.

 

ironx.jpg

 

 

Porównałem go sobie z Sonaxem extreme i IronX dziala odrobinę lepiej (testy byly przeprowadzane w różnych warunkach) ale śmierdzi 3 razy bardziej :/

 

Dla sonaxa na duży plus - cena - około 30 pln i dostępność od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio robiłem znajomemu m.in felgi...

jeep-1080.jpg

 

Krwawienie po IronX

 

jeep-1083.jpg

 

Wcześniej było jeszcze ValetPro Bliberry Wheel Cleaner.. oraz Shiny Garage EF Wheel Cleaner 1:2

niestety nie mam zdjęcia jak ta fela wygląda po, ale prawie odżyła gdyby nie wżery( na wiosne idą do regeneracji) chcieliśmy sprawdzić czy ogóle to ruszy cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwawienie po IronX , ale wcześniejsze ogarniecie w/w

ten pył odpadał warstwami.. na poszczególnych felgach testowałem i miałem wrażenie że po SG szybciej puszczało, ale nie o tym temat :( na wiosnę pewnie do nich wróce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.