Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu taki szybki teścik strzeliłem. (Nie wiem czy dobry dział, ale jeśli chodzi o efekt krwawiącej felgi, to...)

Shiny Garage D-Tox Iron & Fallout Remover vs K2 Roton

Bohaterka do czyszczenia:

VrzXtN9fpvMOM54uNTnhbV6zq4VY2ic99useFZoi

Bohaterowie, którzy będą czyścić:

c6m8YGFYgarFAqcCdbLeaLxzcsEKFODvfqy9By8Z

Psik z lewej:

o1suSIdfAOEtAHei_Cvccc3Z7qMjlWP_X9nWYzpC

Psik z prawej:

hBcnIFzVBQb0UlTek89HLN3l6NG2e4o0IspdrqNv

...i krew się polała - no nie wszędzie...

fmpta1WIXpD3qVF3ZxUJqpR3s6ts408kGX2nC5XX

Fela wypedzlowana i opłukana:

eENTMOF5h6RW-4yT-hBoO6GK2RheF1-EkBbsfKFZ

I zamiana stron:

gWUJYCSRNaRvtYUFepWYZi4hD5sMhqJ72ha0vdSy

c7RJkbKpN9_PD813UDUSW9HIIf3o--iuV9PDpk15

Coś tam krwawi - głównie z miejsc nieosiągalnych dla pędzelka (szczotki zapomniałem :) )

RAO0dW833NS5PMs3GC1a1Xjndc3vx-krPDANRIAz

Foty finishowej, po opłukaniu brak. Albo zrobiłem i jakimś cudem usunąłem, albo nie zrobiłem... nie pamiętam.

W kategorii krwawienia zwycięzca jest oczywisty - Shiny Garage D-Tox Iron & Fallout Remover.

Zdolności czyszczące: idą na remis (chociaż powyższe zdjęcie może na to nie wskazywać).

Osobiście lubię jak mi felga krwawi, więc... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wobbjack napisał:

Dlaczego miałby się nie sprzedawać? Produkt jest bardzo mocno skoncentrowany. Z 500 ml można spokojnie uzyskać 1,5 litra produktu, który działą jak podobne, często omawiane z konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch , pick me, pick me, pick me... :)

Mam zaplanowane zabiegi kosmetyczne alusów z mojego Puga. Czekają w garażu na czyszczenie i sen zimowy. Dodam tylko, że jaki by iron nie był, to roboty będzie miał sporo - zwłaszcza po wewnętrznej stronie.

1. Domel

2. CoolBreeze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch żeby nie było że chciałem wymusić testerki bo nie o to chodzi :);) Mogę przetestować ale od następnego tyg bo dopiero będę w domu . Jest co testować idzie zima więc trzeba letnie kapcie ogarnąć :)

1. Domel

2. CoolBreeze

3. paperson

4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.

5. Gesiu_15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się zgłoszę.
1. Domel
2. CoolBreeze
3. paperson
4. Michał126. Pochłaniam każdą ilość dobrych deironizerów. Pole do pracy im zawsze znajduję, przeważnie u teściowej.
5. Gesiu_15
6. Fyox

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałby się nie sprzedawać? Produkt jest bardzo mocno skoncentrowany. Z 500 ml można spokojnie uzyskać 1,5 litra produktu, który działą jak podobne, często omawiane z konkurencji.
Koledze pewnie chodziło o to, że znowu zamiast promować swój produkt i szukać testerów w dedykowanym do tego temacie w "Waszym" dziale sekcji producentów wybieracie sobie bardziej popularne miejsce, robiąc jak słusznie zauważył kolega Fredi88 burdel w fajnym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Używam dtoxa i zlego slowa nie powiem. Konsystencja zelowa. Pirania wodnista wiec pewnie to jedyna roznica

 

 

Dtox smierdzi, za to vampir liquid ma ten zapach fajnie przelamany. Przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Tuga mi się znudziła. Coś w podobnej kasie i nie śmierdzącego okrutnie ? Piranhia ? D-Tox ?
Miałem Tuge i też szukałem następcy, wybór padł na D Tox i jestem zadowolony

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać że po przesiadce z Vampire L na D-tox jestem jak najbardziej zadowolony. Śmiało mogę polecić.
Wg mnie lepiej domywa, dobrze krwawi + super atomizer, zapach nie jest jakoś mega śmierdzacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Strus napisał:

A co jest mniej gęste ? SG czy GS ? Tuga na lakier się średnio nadaje bo jest za gęsta i trzeba jej dużo wypsikać. Dlatego chcę zmienić ale nie chcę znów niż żelowego

Mniej gęste czyli bardziej wodniste jest GS, ale jest jeszcze inna alternatywa. Możesz wziąć deiron od Funky Witch. Jest gęsty ale producent przewidział możliwość rozcieńczania. Więc możesz mieć część w żelu a część rozrobić z wodą do pryskania na lakier itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Strus napisał:

A co jest mniej gęste ? SG czy GS ? Tuga na lakier się średnio nadaje bo jest za gęsta i trzeba jej dużo wypsikać. Dlatego chcę zmienić ale nie chcę znów niż żelowego

Chlupiąc butelkami uważam, że konsystencja jest taka sama - płynna. 

D-tox świetnie nadaje się do oczyszczania lakieru. Regulujesz sobie strumień tak jak chcesz.

GS - testy dopiero przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.