Skocz do zawartości

Rozlane piwo - jak usunąć nieprzyjemny zapach???


norco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Tak jak w temacie- czy znacie jakiś szybki i skuteczny sposób na usunięcie nieprzyjemnej woni rozlanego piwa w aucie? Szef miał kiedyś podobny problem. Dał samochód do prania, ale zapach nadal się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi sie rozlało piwo raz, jezdzilem tak z tym chyba z 1-2 tygodnie.... pozniej po prostu wypralem i nic nie bylo czuć 8-) wiec ogolnie nie wiem w czym problem :dontknow:

 

kwestia chemii? moze nieprzyłożył się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies dwa tygodnie temu wylaly sie 4piwa w aucie zony w bagazniku kolo zapasowa doszczetnie zalane....

 

dzialanie bylo takie....

chyba z 10 mikrofibr do wytarcia tego wszystkiego do sucha....

wypsikanie wszystkiego apc i szorowanie nastempymi 5mf.... (przy okazji jak ladnie sie bagarznik doczyscil....)

wywalone wszystkie mozliwe elementy na zewnatrz do wyschniecia

wietrzenie bagażnika przez ok pol dnia

i na koniec obfite spryskanie bagaznika ag odur eliminator dwa razy....

 

i mysle ze jest oki, biorac pod uwage ze jezdze innym autem bo jak wiadomo jak sie ciagle przebywa w tym samy to sie czlowiek przyzwyczaja ijuz sie potem go tak nie czuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niewiem czy bedzie czy niebedzie..... i niebede sie kłócił ja zrobilem tak jak opisalem powyzej i pomoglo..... przeciez nie napisalem ze jest to jedyna opcja i kazdy ma tak robic, napewno jezeli ktos opisze jak pozbyl sie tego zapachu w inny sposob bedzie przydatne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę kotleta :D

Z góry wszystkim wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc. Na szczęście samo pranie wystarczyło. W przypadku samochodu od szefa pranie nie pomogło bo zapewne nieraz i niejedno piwko się tam wylało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
do wywabiania zapachów polecam na przyszłosc biobrisk autosmarta....mleko ,piwo ,wymiociny i uryna...zabija wszystko

 

Walczyłem ostatnio z mlekiem - Enzyme Odour Eater'em i solidną ekstrakcją (oczywiście zapach był niesamowity ;) . Ciut się sytuacja poprawiła ale czuć nadal... Czy ten Biobrisk sprawdza się na mleku? Gdzie można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.