Skocz do zawartości

Epoca Tec One Vs Gloria


marcineke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać kolegów fachowców o pianownicę ręczną Epoca brak jakichkolwiek informacji o tym produkcie.Po co kombinować z środkami typu podkładki, filce jak istnieje tańsza alternatywa Glorii.Chyba że się mylę???Bo chciałbym taką pianownice sobie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie rzecz ujmując o EPOCA było juz bardzo dużo i chyba pozytywnie.

Niestety temat został skasowany lub inaczej "przeniesiony do archiwum x" i to chyba one way ticket.

A poszło o to że BEPS... nie ma napisu "partner forum" pod avatarem :D

 

Szkoda bo moim zdaniem był dość obszerny i merytoryczny (testy,porównania,wrazenia) i na pewno pomógł by osobom które rozważają zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem wraz z ich pianą, przez weekend brudzę auto a jak przyjdzie to wypróbuje.Niestety będę miał tylko pianę Daerg - Bays Wash którą zakupiłem z pianownicą a jak dojdzie piana od kolegi z forum to będzie też MagiFoam i podejrzewam że tu efekty będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawialiście te pianownice Epoca? Bo chyba też się skuszę - cena atrakcyjna i wydają się być solidne ;)Rosemeyer, możesz coś o nich powiedzieć -warto?

 

http://sklep.beps.pl/epoca-tec-one-foam ... p-777.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawialiście te pianownice Epoca? Bo chyba też się skuszę - cena atrakcyjna i wydają się być solidne ;)Rosemeyer, możesz coś o nich powiedzieć -warto?

 

http://sklep.beps.pl/epoca-tec-one-foam ... p-777.html

 

 

 

Dziękować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczke z BEPSa dostralem przed weekendem. Oprocz pianownicy wzialem opryskiwacz i kilka innych dupereli. Wszystko dostalem spakowane pod drzwi, za calosc zaplacilem przy odbiorze... do obslugi sklepu nie mam zadnych zastrzezen i moge polecic.

 

W sobote postanowilem sprawdzic pianownice z piana na bramie garazowej. Specjalnie do tego zabiegu kupilem rowniez co co sie nazywa "Daerg - Autocosmic dwuskładnikowa piana aktywna do silnych zanieczyszczeń 1l" Brama chyba nigdy nie byla myta i dlatego tez pomysl z jakims pianokillerem byl jak najbardziej ok.

 

Pianownica jest dobrej jakosci, plastik butli gruby z podzialka/skala itp.

Przy 1:20 piana wychodzila mega gesta jak dobrze ubita gesta smietana czego powiem szczerze sie nie spodziewalem ;-)

Ladnie i powoli wszystko sobie splywalo i nawet jak sie na koniec okazalo zmylo :)

Potem jeszcze w ruch poszla szczotka i brama byla/jest jak nowa. Na koniec ze humor mi dopisywal na brame poleciala IPA i... TW PEG :lol:

Brama wyglada jak nowa - zniknela szarosc i wyplowienie i odzyskala pierwotny brazowy kolor :mrgreen:

 

Co do samej Epoci to jako tansza alternatywa dla Glorii jest jak najbardizej ok. i warto ja kupic. Jest rowniez wg mnie lepszym wyborem i zabawa w przerobke Marolexa.

Gloria jak dla mnie duzo fajniej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z litrowa butla idzie sie zamachac, patrząc na filmik, ciekawe jaka z 2l

 

Filmik jest mojego autorstwa i kręcony był przy pierwszym teście. Teraz, gdy mam już odrobinę wprawy, na jednym zbiorniku 1L idzie pokryć cały samochód. Choć pojemnik 2L będzie w sam raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po pierwszej próbie.

Upał masakryczny, piana schnie na oczach.Żeby otrzymać super warstwę piany pianownica musi być całkowicie napompowana, wystarczy przejechać auto od dołu do góry i już piana idzie stróżką za to bardzo gęsta.Na umycie Punta zeszło mi 1,5l.(bez mycia dachu).

Autko domyło się fajnie ale póki nie nabiorę wprawy mam mieszane uczucia.Trza się opompować.Jutro dotrze inna piana to spróbuje na drugim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.