Skocz do zawartości

Lakiernik Kraków


Marek M

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szykuję się do oddania autka na detailing - ale zanim:

Czy macie namiary na jakiegoś dobrego/sprawdzonego lakiernika, który ogarnie drobne tematy za uczciwe $$ w Krakowie?

lekko przetarty zderzak tylni w A6C6, mała wgniotka w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Też się włączę bo mam sporą szkodę parkingową - jakiś %$%#%$ przeciągnął mi zderzakiem po drzwiach i błotniku i jest spore zagięcie. Ponadto mam kilka poprawek kosmetycznych do zrobienia przy okazji..

Znajomi korzystali kiedyś z usług Pana KANI z Radziszowa k. Krakowa. Ceny ponoć trochę spore, ale wykonana praca w 100% ok. Nie mniej jednak hologramów po polerowaniu malowanego elementu bez liku ;)

 

Sam zastanawiam się komu powierzyć samochód... Jeżeli więc macie jeszcze jakieś inne "sprawdzone" zakłady blacharsko-lakiernicze w Krakowie to piszcie.

 

Ponadto zapytam jeszcze w temacie, czy ktoś korzystał kiedyś z usługi "usuwania wgnieceń bez lakierowania" np. po gradobiciu.? Chciałbym wiedzieć jakie to są koszty i jak wygląda efekt "po" zabiegu.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik polecony przez znajomego - robił u niego Porsche w zeszłym roku, w tym roku drugi samochód. O cenach nic nie wiem, ale na pewno nie są zbyt duże. Dzwonić - pytać!

 

602 229 473

Babińskiego 16

Pan Grzegorz Hytroś

 

Jakby co moge zrobić zdjęcia drugiego samochodu (zielonkawa/limonkowa Kia), żeby mieć pogląd jak to zrobił. W przyszłym tygodniu być może znajoma będzie do niego oddawać srebrne auto, to też można poczekać na relacje jak mu pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś lub jutro odbieram auto od lakiernika więc zdam relację. Ceny w zależności od elementu.

Co do "wgniotek", sprawdzony namiar mile widziany :)

 

Edit. Auto odebrałem więc mogę coś skrobnąć :).

Z malowania jestem naprawdę zadowolony (po raz kolejny). Lakier czarny metalik. Dla zainteresowanych:

 

AUTO SERWIS WALDEMAR MIGAS

Tadeusza Ptaszyckiego 15

31-979 Kraków

tel. (12) 686 60 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wanda Urban Siemaszki 1.(skręt przed tunelem z Prądnickiej) Na moje autko spadła drabina(u mechanika....) i skierował mnie na naprawę wlasnie tam i on pokrywał koszty. Jako ze drabina byla aluminiowa to przedni słupek wgniecenie powyżej lusterka, odbiła się i głęboką rysa na zderzaku z boku. naprawili i polakierowali tak ze nie ma śladu i naprawdę byłem zadowolony. Z przymusu ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gdyby ktoś szukał kiedyś dobrego lakiernika to śmiało mogę polecić Pana Grzesia. Mieszka w okolicach Wadowic, ok. 35 min jazdy od Krakowa. Za wstawienie reperaturki, przygotowanie i polakierowanie oraz położenie konserwacji malowanego elementu z robocizną powiedział tylko 600 zł. W Krakowie za taką samą robotę chcieli najtaniej 1000 zł.

Jak coś to piszcie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Orientujecie się może ile mogło by kosztować Polakierowanie maski Alfa Romeo 159

 

ja biorę od 400 do 450zł w zależności co tej masce dolega

 

Popołudniu postaram się zrobić zdjęcie niby niewiele stłuczka wgnieciona maska ale łatwiej będzie pokazać na zdjęciu niż opisywać .....ponieważ nie wiem, czy będzie klepana ta czy poprostu kupię nową i pomaluję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może ile mogło by kosztować Polakierowanie maski Alfa Romeo 159

 

ja biorę od 400 do 450zł w zależności co tej masce dolega

 

Popołudniu postaram się zrobić zdjęcie niby niewiele stłuczka wgnieciona maska ale łatwiej będzie pokazać na zdjęciu niż opisywać .....ponieważ nie wiem, czy będzie klepana ta czy poprostu kupię nową i pomaluję...

 

Może po prostu podjedz i pogadamy

 

jak coś to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wykorzystam wątek i się podepnę.

Zaczynam poszukiwania lakiernika / blacharza, który ogarnie całego Jeepa Grand Cherokee ZJ.

 

Do zrobienia:

 

- pasowanie klapy i maski (stare mają duże ogniska rudej, szkoda czasu na naprawę - części na wymianę są już kupione),

- kompleksowa blacharka (nie ma żadnych "harmonijek", jednak Jeep dorobił się kilku ognisk rudej; trzeba wypiaskować, zakonserwować, etc.),

- piaskowanie i malowanie podwozia i mostów wraz z konserwacją,

- malowanie całego samochodu (bez komory silnika - to w następnej kolejności). Kolor ten sam co był, bez zmian.

 

Generalnie, szukam solidnego fachowca, który przeprowadzi wszystkie etapy odnowy Jeepa.

 

Możecie polecić kogoś, kto ogarnie taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.