Skocz do zawartości

Renowacja felg - Kraków


Zybercik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Ci się nie śpieszy to polecam Czaję: http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/

Ale terminy ma straszne... Ja właśnie dlatego zrezygnowałem i oddałem swoje felgi tutaj: http://www.naprawa-felg.com.pl/

 

Zapłaciłem 440zł za renowację 17 calowych felg i malowanie na czarny połysk.

Z efektu jestem zadowolony... jedyne zastrzeżenie mam do twardości powłoki lakierniczej... lakier trochę zbyt łatwo się rysuje....

 

Colorex za tą samą usługę chciał ponad 600zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do Czaji z felgą, która spadła z piasty. Popatrzył i powiedział żeby wyrzucić do kosza bo nic się nie da z nią zrobić. Pojechałem do zakładu w Biskupicach, popatrzyli na felgę, wrzucili ją na maszynę, oczyścili przylgnię i felga jest z powrotem na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do Czaji z felgą, która spadła z piasty. Popatrzył i powiedział żeby wyrzucić do kosza bo nic się nie da z nią zrobić. Pojechałem do zakładu w Biskupicach, popatrzyli na felgę, wrzucili ją na maszynę, oczyścili przylgnię i felga jest z powrotem na aucie.

 

Czaja ma swoją renomę w Krakowie ( i nie tylko ). I czasem się zdarza że pewnych rzeczy nie chce robić... Znam sytuację podobną do Twojej...

 

Myślę jednak, że jak nie jest czegoś pewien to tego nie bierze... albo gdy się nie opłaca..

 

Nie mniej jednak na renowacji felg się zna... i złego słowa w tej kwestii jeszcze nie słyszałem...

 

 

P.S. Ja dzwoniłem w 2 tygodniu kwietnia... termin też był na czerwiec :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do Czaji z felgą, która spadła z piasty. Popatrzył i powiedział żeby wyrzucić do kosza bo nic się nie da z nią zrobić. Pojechałem do zakładu w Biskupicach, popatrzyli na felgę, wrzucili ją na maszynę, oczyścili przylgnię i felga jest z powrotem na aucie.

 

Czaja ma swoją renomę w Krakowie ( i nie tylko ). I czasem się zdarza że pewnych rzeczy nie chce robić... Znam sytuację podobną do Twojej...

 

Myślę jednak, że jak nie jest czegoś pewien to tego nie bierze... albo gdy się nie opłaca..

 

Nie mniej jednak na renowacji felg się zna... i złego słowa w tej kwestii jeszcze nie słyszałem...

Nie powiedziałem, że się nie zna. Cały Kraków i pół Polski go zna więc pojechałem prosto do niego. Stwierdzenie, że mnie olał byłoby bardzo delikatne w tej sytuacji.

 

Poza tym...też mi fachowiec co się podejmuje tylko tego co łatwe i przyjemne. A jak pokazali goście w Biskupicach wystarczyło felgę wrzucić na maszynę i dokładnie wyczyścić przylgnię papierem ściernym. Trwało to w sumie 10 minut i zrobili to za darmo. Policzyli mnie tylko za montaż opony i ważenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

https://maps.google.pl/maps?q=Malborska ... 57.86,,0,0

 

 

 

Kumpel tam oddawał na ten sezon i póki co jest ok. Zobaczymy jak będzie z lakierem po jednym sezonie.Cenowo tez super,bo za 16" - malowanie proszkowe z prostowaniem 440zł-komplet,kolejną zaletą jest dostępność odważników w kolorze CZARNYM do ciemnych felg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię. :)

Ktoś poleci zakład, który dobrze zespawa i naprostuje felgę w Krakowie? Niestety potrzebuję to na już, więc Czaja odpada. :oops:

spoint na Lindego w Krakowie, 3 razy od ręki naprostowali felgę na miejscu, raz wszystkie 4 koła zrobili w 5 godzin, z tego co słyszałem dobrze spawają też ubytki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.