Skocz do zawartości

EXTRA 330 LC - Żelazny 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeczytałem wszystko od A-Z wszystkie zdjęcia powolutku oglądnięte trochę czasu zeszło, ale zastanawiam się teraz co ja tutaj robię mając 2 auta i służbowe całą szafę kosmetyków i wolne weekendy od pracy a jeszcze nie zabrałem się za polerowanie :shock:Gratulacje zapału Wasza praca motywuje :ad: No piękna relacja cud na ziemi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo jak się dowiedziałek, że Wasz projekt obejmował samolot to pomyślałem, że raczej mnie nie zaciekawi i szkoda że nie samochód, ale teraz mogę napisać, że się myliłem. ;) Pełen profesjonalizm w tym co robicie i to na mnie robi ogromne wrażenie. Mimo, że jest dość dużo tekstu i zdjęć to nawet nie wiem kiedy to wszystko przejrzałem tak przyjemnie się przegląda :dontknow: Opłacało się czekać tyle czasu na tą relacje! :good: Wielki podziw w Waszym kierunku, bo to co zrobiliście jest MEGA! Teraz pozostało mi tylko czekać na film, który też pewnie zrobi ogromne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wszystko da się zrealizować, wystarczy do tego dążyć ;)

 

Bardzo profesionalne podejście do projektu, fotograf zrobił niezle zdjęcia dzieki czemu ogląda się bardzo przyjemnie.

 

 

Produkty od 4nano dają rade :good:

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak widać wszystko da się zrealizować, wystarczy do tego dążyć ;)

 

Bardzo profesionalne podejście do projektu, fotograf zrobił niezle zdjęcia dzieki czemu ogląda się bardzo przyjemnie.

 

 

Produkty od 4nano dają rade :good:

 

Gratulacje!

 

Dają radę ale nie wszystkie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się całość obejrzeć :-]:-]

 

 

Gratuluję pasji . zapału, pomysłu, wykonania, relacji, zorganizowania, chęci, siły, mobilizacji, umiejętności, sponsorów, wytrwałości, .................................................... itp

 

Pięknie :good:

 

Arek fajny szczery opis bez zbędnego Woow :good:

 

Tak dalej :good::good::good::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam lakonicznie... Coś Cię chłopaki zarzucili na opony? :mrgreen:

 

A tak serio... Fajnie. I pomyśleć, że w sumie tak spore przedsięwzięcie, po części było możliwe dzięki 'reżimowemu' forum.

 

Z utęsknieniem wyczekuje relacji z akcji na Dreamliner'ze :roll:

 

Z wyrazami szacunku,

Jake

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Praca super. Wlozyliscie w to mega wysilek. Gratulacje.

 

 

 

 

 

 

Ale mam pytanie, wątpliwość, bo zwróciło to moja uwagę czytając opis Arka.

 

Produkty od 4nano dają rade :good:

Daja rade ale.nie Wszystkie!!!

 

Czy ta praca to test produktów firmy 4NANO ? Czy 4NANO to wasz sponsor ?

 

Bo jeśli sponsor i skoro prosicie firme 4NANO o support i darmowe produkty do projektu - to chyba nie na miejscu jest potem krytykowac ich dzialanie ? No chyba, że sie mylę.

 

Nie do końca mieliśmy do nich zaufanie i dlatego każdy przywiózł swój arsenał.

 

Takie to troche dwulicowe. No ale moze sie mylę. "Panowie wyslijcie mi produkty bedzie fajnie, bedzie mega priojekt". A potem - "kurde, spodziewalem sie czegos lepszego. panowie poprawcie te substancje..."

 

Zapewne uznacie to teraz za atak. No ale czytając ta relacje tak to odebrałem.

 

 

Wykonaliście kawal dobrej roboty ale ten fragment wydaje mi sie taki nie spójny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

super praca, ogląda i czyta się bez dłużyzn. Tak jak kiedyś napisałem gratuluję pomysłu, chęci do pracy i efektu a nie zazdroszczę okresu przygotowywań przy takim projekcie. :good:

 

Jak wygląda proces czyszczenia takiego samolotu na codzień? Oprysk z mocnej piany i spłukiwanie wodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces czyszczenia na codzień to: młodziak + wiaderko + szmata do podłogi :/

Przedłożyliśmy obsłudze parę aspektów dbania o tak przygotowaną powierzchnię ale na ile będą one zachowane tego nikt nie wie.

 

Dla 4nano to chyba dobry wniosek, o poprawę produktów skoro mogą być lepsze, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naczekałem się na załadowanie wszystkich zdjęć i opisów, a przy moim łączu trwało to trochę..., ale warto było, projekt pierwsza klasa, wykonanie i cała otoczka super, ogromny szacunek dla wszystkich zaangażowanych w jego wykonanie, GRATULACJE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, z tego co wiem to raczej premierowe produkty. Ja jak i pozostali nie mieliśmy z nimi wcześniej styczności, a jechać "pare" kilometrów, żeby na miejscu się okazało, że z danym produktem źle się pracuje lub robi "bajzel" na powierzchni, a my nie mamy nic innego do pracy i cały projekt zostawić w połowie czy tam w 1/10 prac i wracać do domu to co to to nie :?:acute:

 

Co do opinii o produktach, lepiej jest coś poprawić niż w krótkim czasie zepsuć swój, jak i "nasz" wizerunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziękuję Wszystkim za dobre i krytyczne słowa.

 

Opis długi ale szczery. Postanowiłem wszystko opisać żebyście mieli choć odrobinę wyobrażenia ile nas to wszystko kosztowało nerwów, zaangażowania, radości itd...

 

Jak to wyglądało naprawdę wiedzą tylko rodziny Michała i moja.

 

Przepraszam za rozmiar zdjęć. Zrobiłem relację długo przed ustaleniami dotyczącymi wymaganych rozmiarów. Kosztowało mnie to kilka nocnych posiedzeń przy komputerze.

 

Domel nie zgodzę się z Twoją opinią.

 

Sponsorem głównym była firma 4nano i bardzo serdecznie im po raz enty dziękuję.

Założeniem naszym było użycie i przetestowanie produktów dostarczonych przez ww firmę.

Chcieliśmy znaleźć zalety i wady produktów.

Powiedz mi jak czułbyś się gdybyś przeczytał w naszej relacji opinię o produkcie "X". Same superlatywy. Zachęcony przez nas kupujesz produkt a tu "zonk"?

 

Nie miał to być typowy test, miała to być relacja i przekazanie Wam obiektywnej opinii.

Jeżeli śledzisz moje "testowanie" na forum zauważyłeś ,że daleko mi do "cukrowania".

Piszę to co uważam za stosowne i uczciwe a taka jest moja relacja.

 

Co do dressingu na oponach a raczej jego braku.

Popełniliśmy sporo błędów. Niedociągnięć również znalazłoby się sporo.

Tak jak Wy uczymy się.

 

 

Jeszcze jedna ciekawa informacja.

Przedział wiekowy uczestników projektu to 24 - 60 lat a wszystkich nas połączyła ogromna pasja!!!

 

 

Nie macie pojęcia ile siły dał mi ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak czułbyś się gdybyś przeczytał w naszej relacji opinię o produkcie "X". Same superlatywy. Zachęcony przez nas kupujesz produkt a tu "zonk"?

Święte słowa, a chłopaki z 4nano pewnie też cieszą się z konstruktywnych uwag i chętnie pomyślą, jak poprawić swoje produkty.

 

EDIT: aha, ogromny szacunek dla 4nano za postawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.