Jump to content
Maniek8888

Fluffy Dryer - który wybrac ?

Recommended Posts

@paperson wiem że są lepsze ale bardziej chodziło mi oto czy jakość w rodzaju Monster Shine Fluffy Dryer czy noname bo w tym sklepie ma gość opisany ręcznik ADBL DEMENTOR TOWEL który ni jak nie przypomina oryginału a już na pewno ceną😲

12 godzin temu, maybach_exelero napisał:

Witam ktoś używał ? 

https://allegro.pl/oferta/fluffy-dryer-90x60-recznik-do-osuszania-lakieru-8378464953

gramatura ~550 g/m2 dobra cena 😲 oryginalny fluffy 😲

Ja mam. Na A6 w kombi jeden ledwo ledwo bez wyciskania (czasem zdarzy się, że nie wystarczy). Mam kupione 2 sztuki (bo pieniądz żaden) i jak braknie pierwszego to idzie drugi.

@maybach_exelero zakładam, że każdy ma 😉 ja mam dwa lub trzy takie i dwa bardziej puchate Fluffy Plus 600gms i najpierw używam jednego, a później drugiego i dosuszam jakimś małym we wnękach, pod lusterkami itd.

Witam.

Kieruje z pytaniem dot. ręcznika Fluffy Dryer. Otóż kupiłem owy ręcznik z gramaturą 350 bądź 400. 

Zakupiłem go na Allegro i na stronie był niebieski z czerwonym zakończeniem. A tu przyszedł mi szary z pomarańczowym zakończeniem, nie wiem czy pomylili się czy w takiej kolorystyce mają. Ale czy to może być oryginalny i w miare ok ręczniczek do osuszenia białej karoserii, ktoś ma?  W sobote najbliższy test , będę go porównywał vs ircha z Viledy 😄

4 minuty temu, maajkeelo napisał:

Ale czy to może być oryginalny i w miare ok ręczniczek do osuszenia białej karoserii

Oryginalny ?

Ok może być. Tego nie wiemy. 

Ale czy dobry będzie do białej karoserii, hmmm ...... ?

@maajkeelo zmierz go i zwaz, wtedy bedziesz wiedzial czy gramatura sie zgadza, kolor nie ma znaczenia bo to w wiekszosci zwykle chinole;) 

A ta irche to moze zostaw juz w szafie na dobre;)

btw kupiłem przy okazji monster shine 90x60, chyba promka bo płaciłem 22zł. Świetny ręcznik. Prany dopiero 3x. Zawsze używam silka (mam 3) i innym zbieram co tak zostanie. Monsterek jest bardzo miękki w dotyku, nie zostawia nitek. Zbiera do suchego i zbiera na sucho. Relatywnie niska gramatura do tego się super sprawdza. Można nim wjechać pod klamki itd - złożonym na 3 się manewruje wygodnie. Jestem bardzo zadowolony i chętnie po niego sięgam mając 8 ręczników, łącznie z gyeonem 🙂 W tej cenie każdy powinien kupić przynajmniej jeden 🙂

Mam:

WAXPRO PERFECT FLUFFY DRYER BLACK SERIES 600GSM, 100X60 cm

Fireball PIN Towel 72X95 cm

Obydwa zjadają na śniadanie samochód kompaktowy. Fireball poręczniejszy bo gramatura sporo mniejsza ale chyba przez to mniej wody nabierze.

3 minuty temu, tryhp3 napisał:

Mam:

WAXPRO PERFECT FLUFFY DRYER BLACK SERIES 600GSM, 100X60 cm

Fireball PIN Towel 72X95 cm

Obydwa zjadają na śniadanie samochód kompaktowy. Fireball poręczniejszy, bo gramatura sporo mniejsza, ale chyba przez to mniej wody nabierze.

@tryhp3 Waxpro jaki ma rodzaj włosia? Bo mam dylemat między 3

Zależy mi na bezpieczeństwie przy przesuwaniu ręcznika po lakierze więc niby twisted do tego lepsze

WaxPro Perfect Fluffy Dryer BLACK

Fireball Twist Drying Towel

DeepGloss New Fluffy Soft Dryer 90x60cm 600g/m2

Ktoś doradzi?

Ja bym brał fireball z tych 3. Twisted pile zajebiscie chłonie wodę i nie zostawia smug.

Jakaś alternatywa w podobnym budżecie?

Auto w sumie mam małe do ogarnięcia

Można czasami wyrwać w dobrej promocji. Wejdź sobie do sklepu forumowego partnera Showcarshine i obczaj ich firmowe ręczniki.

Ma ktoś z was Dementora z ADBL ?

Włąsnie go wymacaliśmy w GlossFactory na otwarciu sklepu.

Jest duży i mega puszysty !

Ktoś go już potestował kilka tygodni ? Jak wrażenia ?

@Domel mam dementora, mega puszysty ale tak jak @pablo15005 napisał, do przeciagania sie nie nadaje, masakryczny opór przy osuszaniu, szczerze średnio mi przypadł do gustu wole ręczniki od work stuffa 🙂