Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z taką szczotką:

waxclusive-wheel-brush-bezpieczna-szczotka-do-felg.jpg

Płukałem ją pod ciśnieniem i zaczęły mi wypadać te żółte włoski :/

Co zrobić, żeby dalej nie wypadało, bo niestety proces postępuje. Próbowałem mocniej zacisnąć ten drut z oczkami, ale nic nie dało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTM niestety. Miałem podobną i się złamała

Moja w zeszły piątek zrobiła dokładnie to samo. Masowe samobójstwo przed sezonem? :kox:

 

Teraz szukam dobrej dłuższej szczotki która będzie spełniać jeden niezbędny warunek: super sztywny pręt w środku. Patrzę właśnie na Liquid Elements Furby „XL”, albo na ValetPRO Long Reach Brush, bo szczotki ze skręcanego drutu mnie nie przekonują (chyba że jest takowa z super sztywnym, nie wyginającym się drutem w rdzeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szczotki ze skręcanego drutu mnie nie przekonują (chyba że jest takowa z super sztywnym, nie wyginającym się drutem w rdzeniu).

 

Vikan wheel rim brush ma twardy rdzeń :) bo żółte jak te wyżej to połamałem już ze trzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vikan wheel rim brush ma twardy rdzeń :) bo żółte jak te wyżej to połamałem już ze trzy :D

Dzięki, pomacałem sobie na miejscu w ANB kilka szczotek i ostatecznie ze względu na świeżo lakierowane systemem felgi wziąłem miękkiego wełniaka Liquid Elements, który też jest na twardym pręcie z tworzywa, a Vikana chyba też dokupię na jesieni do zimówek. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W weekend zakupiłem takie ustrojstwo do felg:

http://www.shinygarage.pl/shiny-garage- ... brush.html

big_YWB.jpg?lm=1435644819

Zobaczymy ile wytrzyma i czy będzie można polecić, bo cena dość zachęcająca. Ciekawe czy jakość będzie jak cena, czy zaskoczy pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy WW można kupować osobno? Wszędzie widzę tylko komplet 3 szt.

Moje felgi są dość specyficzne. Mam bardzo mało miejsca pomiędzy osłoną tarczy a felgą bo to 16".

Potrzebowałbym wełniaka bardzo cienkiego i dość długiego. Największy WW na pewno się nie sprawdzi.

Możecie coś polecić?

c8db7f70a670a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.