Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

Marco, Felgę dziele na część zewnętrzną, środkową (między ramionami) i wewnętrzną. Zewnętrzna część idzie z pędzelka, środkową ze szczoty, a wewnętrzną by dobrze umyć to trza zdjąć felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, Też ją mam, nie oszczędzam i mi się nie wygina. Przynajmniej nie w takim stopniu, by mi to przeszkadzało, że o złamaniu już nie wspomnę. Ja polecam.

 

To jeszcze zależy ile tego się używa, u mnie codziennie po parę razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, Chodziło mi o to, że ładne kilka razy z rozmachu przypierdzieliłem centralnie w zacisk i w ogóle się nie wygięła. No ale ja mnie prowadzę myjni czy cos w tym stylu. Dla mnie po prostu jest bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej dołożyc pare dydków na ez detail albo daytone,potrzebuje szczotke do mycia felg od wewnatrz wiec musi byc w miare długa zeby bylo wygodnie ;)
Cena jest niestety nie do przyjęcia.

Jeśli chodzi o Vikana to ta wygląda całkiem ciekawie i doskonale by się sprawdziła ze względu na swoją długość.

95393548289776095392.jpg

Widnieje w katalogu Vikana ale nigdzie nie mogę jej namierzyć żeby kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, Mam ją ponad rok i nie wykazuje śladów użytkowania.

Komfort pracy z nią rekompensuje ból podczas robienia przelewu zwłaszcza gdy dbasz o wewnętrzną część felg.

 

ja rownież nie żaluję wydanej na nią kasy. jedyne co mnie wnerwia, to to że te dlugie i delikatne włosie zawsze mnie chlapie przy wyciąganiu z koła :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer, ja to robię tak, że jak wyciągam to staram się nie kierować trzonka w swoją stronę, ale gdzieś na bok czy do dołu i nic nie chlapie.

 

wszystko zależy też od wzoru felg - przy dużych otworach problemu nie ma, ale przy gestych szprychach jest już awaria. Ja mam akurat cienkie podwójne ramona i jakbym nie kombinował to zawsze się upierd... - czasem mniej, czasem bardziej, ale zawsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.