Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
2 minuty temu, Malwin41 napisał:

Ja dzis uzywalem sworda od ADBL. Fajny. Ladnie domywa, nie zauwazylem zeby rysowal, ale to jego dlugie wlosie tak strzela syfem ze masakra :P bylem caly w kropki po uzywaniu go.

domena wszystkich tego typu szczotek, dlatego Wheel Wollies i szczotki MF to jak narazie nie pobici zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam obie adbla, Sword kupiony niechcący, leży nieużywany. Używam wheel dagger. Szczotkę kupiłem z tego względu, iż nie mam zbytniej możliwości wyszorowania zgodnie ze sztuką własnych felg od środka. Felgi 11letnie, nigdy nie myte od środka, spryskane d-toxem oraz ultimate wheel cleanerem, i bez zbędnego trudu odsłonił mi się kolor felgi w środku. Żałuje, że tak późno zdecydowałem się na kupno takiej szczotki. Na szczotce nie zrobiło to większego wrażenia, a bałem się, że się uszkodzi, podczas manewrów między zaciskiem a felgą, gdzie było dość ciasno. Chemia podobnie, nie zrobiła na niej wrażenia. Zostawiłem po sobie wielką krwawą plamę na stanowisku myjni bezdotykowej po płukaniu jej . Co do felg, tak jak pisałem bardzo ładnie domyte w środku (oczywiście, nie tak jakbym to zrobił zgodnie ze sztuką), ale na prawdę nie spodziewałem się, że praktycznie jeden przejazd szczotką wystarczy, żeby odsłonić goły lakier. To moja pierwsza szczotka, także nie porównam jej do żadnej innej. Na felgach brak rys spowodowanych użyciem szczotki. Jednej rzeczy się obawiałem zamawiając szczotę. Na szczęście koniec drucianego "grotu" jest dość solidnie zabezpieczony gumą. Nie zzsunęła się nawet, jak zahaczyła o zacisk podczas wyciągania jej.

 

Poprawka: Używam Sworda, a Wheel Dagger leży nieużywany.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5/7/2018 o 09:21, clavikord napisał:

Używam Sworda,

możesz dać jakies fotki i zbliżenia jak tam "włosie" wygląda ? :) Chodzi mi po głowie ta szczotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie szczotki polecacie do totalnych szczurów? Sporo aut się sprowadza z felgami nie mytymi chyba od nowości, i bez podejścia z Tenzi Alux na 3-4 razy nie ma szans tego wyczyścić. Ostatnio musiałem 4x Tenzi alux, potem Vampire 2razy i jeszzce Prick 2 razy.. 

 

Są jakieś agresywniejsze szczotki do szczurów, czy raczej stosować taktykę jak dotychczas, czyli atakować kilka razy zawodnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dosc juz szczote po 20 zł które starczaja na 5 miesięcy

Chciałem dac szsnse Shiny Garage ale skoro tez sie rozlatuje szybko to....

 

Mam takie felgi, czarne na wysoki połysk

 

_awc.galerie-812299417-1.jpg

 

Coś do 70 zł

Raczej miękka

Priorytet to trwałość

Dobrze jakby drut się nie wyginał i nie chlapała w twarz

 

Co na dzien dxisiejszy czyli połowe 2019 roku mamy dobrego ?

Prosze tylko o przetestowane produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rygryss napisał:

ValetPro, ExceDe, EZ Detailer

ExceDe Master Wheel Brush za 59 zł,

Vallet Pro long ok 60 zł ale kształt niexbyt, wybląda na twarda

reszty nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Fredi88 napisał:

@MaArek77 takie felgi myłbym tylko rękawicą. Ten czarny to zajedziesz każdą szczotą raz dwa.

Po kupnie nałożyłem w firmue na alusy powłokę ceramiczną, minęły 3 lata,mteraz sam woskuję tylko.

Kurcze no rękawicą ale jaka?

Meguairsa z owcy to nie zniszcze do kół, taka frędzelkowa za 5 zł może być?

 

Skłaniam sie do ExceDe Master Wheel Brush 

Ostatnie pytanie

Czy ExceDe Master Wheel Brush ta koncówkę, ma gumową? Bo jak przejadę takim bolczykiem pkmimo ze zsokrąglonym po lakuerze felgi to moze byc widac a różnie bywa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.