Skocz do zawartości

Spotkanie w Puławach!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chotka w Golfie trudno nie zauważyć :mrgreen:
o nie nie.... to tego golfa trudno olac :) przyciaga wzrok jak nic innego w Pulawach :D

 

Od tamtej pory nie bylem jeszcze z nim na myjni :) zaczekam pewnie jeszcze z tydzien i zobaczymy co warty jest ten AIO ;)

 

Póki co prezentuje sie ladnie :)

Nie powiem, volvo tez daje rade :)

 

ps. Pisze sie ktos jeszcze na zamowienie w polishangel? bo jak tylko trafi mi sie jakas luzna kasiora to chce zamawiac ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sticker bomby... hehe... znajomy chcial zeby mu tym wnetrze okleic ;P

 

No na swoj sposob jest to ok... choc ja mam inne gusta... ide w czern... carbon ok... chrom ble... :)

 

a no racja... w golfie nie widziales ;P ale za to jak sie ogladales jak Vka jechalem :-] szyja Cie nie boli? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil8700, ok to ja pewnie juz od 11 bede wolny. jak cos to Was powydzwaniam jakos ;)

 

a do Ciebie mialem zajechac... wracajac z Ryk ale sie ocknalem w osinach ;P :kox:

 

uuuuuuuuuuuuuuuu nieładnie.... :song: jakby co to 200m od ronda mieszkam;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie piszecie to i cicho... ja monologu prowadzil nie bede...

 

zrobilem reczna korekte maski. jakos daje rade, ale bez maszynowej sie nie obejdzie...

 

 

telefon macie wiec dzwonic mozecie.

 

ps. Glinka czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie piszecie to i cicho... ja monologu prowadzil nie bede...

 

zrobilem reczna korekte maski. jakos daje rade, ale bez maszynowej sie nie obejdzie...

 

 

telefon macie wiec dzwonic mozecie.

 

ps. Glinka czeka :D

 

hehe pamiętam pamiętam tylko z czasem ostatnio średnio i w mieście jestem zawsze na szybko, ale pogoda jest git więc trzeba ktoregoś dnia się umówić na myjni to oblookam od razu efekt korekty maski :ad: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obejdzie sie bez korekty maszynowej. Ale poki co to wole sie jeszcze doedukowac :)

 

Uwazajcie jak bedziecie parkowac gdzies w okolicy Azotow... jakies zmutowane ptactwo tu lata...

 

Jak robilem korekte drzwi to zbombardowalo mi maske... no gdzies z 5 kup... :x

lezaly moze z 5-10 min... powycieralem... i tak sie wżarły... (bialych sladow brak), ze pod kątem widac gdzie byly... nawet reczna korekta tego nie "naprawila".

 

Musze w koncu zakupic jakis wosk bo AIO Cherry Glaze to juz za malo ;)

 

kamil8700, daj znac jak bedziesz na Pulawach. Ew mozesz dac znac jak bedziesz u siebie - tez moge podjechac - odrazu obadam baze :D czy sie nadaje do wiekszych prac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.