Skocz do zawartości

Płyn do prania tapicerki materiałowej


svchost91

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw Maxify to 110zł w sumie po pół kilo Pre-spray i Power Rinse. Do jednego prania to przerost formy nad treścią.

Mówiłeś że Excede jest OK i niby producent podaje że można jako pre spray i do ekstrakcji czyli powinien się sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja używałem Excede Heavy Duty Extractor Cleaner jako prespray i ekstraktor. Proporcje wg producenta, jak na etykiecie, zadziałało wyśmienicie. Oczywiście fotele były nieprzesadnie brudne, w sensie jakichś wielkich plam nie było, tylko troszkę się błyszczały siedziska, a szczególnie kierowcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Strus napisał:

Zestaw Maxify to 110zł w sumie po pół kilo Pre-spray i Power Rinse. Do jednego prania to przerost formy nad treścią.

Mówiłeś że Excede jest OK i niby producent podaje że można jako pre spray i do ekstrakcji czyli powinien się sprawdzić

Spokojnie przelalłem z 30l tego excede*, przerzuciłem sie teraz na proszek od maxifi bo jest bez zapachowy przez co nie boli mnie łeb po kilku praniach dziennie, ale szczerze zastanawiam sie nad powrotem do excede, bo czasami proszek nie ma tego powera 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Maxifi lepsze o trzy ligi od nielsena
500ml koncentratu powinno ci starcyzc na  5 pojazdów spokojnie

ale @Strus pyta o porównanie Excede do Nielsena 🙂 bo Maxifi to dla niego za duża ilość

@Strus powiem Ci że moja pierwsza przygoda z praniem ekstrakcyjnym, to było właśnie z Excede. Prałem Passata z jasnym wnętrzem (welury, podłoga itp) i bez żadnych problemów 🙂 produkt 2w1 i jako PRE-Spray i jak płukanka 🙂 Stężeniem dobierasz moc w zależności od zabrudzeń. Do tego zapach umila prace 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, david2888 napisał:

ale @Strus pyta o porównanie Excede do Nielsena 🙂 bo Maxifi to dla niego za duża ilość

@Strus powiem Ci że moja pierwsza przygoda z praniem ekstrakcyjnym, to było właśnie z Excede. Prałem Passata z jasnym wnętrzem (welury, podłoga itp) i bez żadnych problemów 🙂 produkt 2w1 i jako PRE-Spray i jak płukanka 🙂 Stężeniem dobierasz moc w zależności od zabrudzeń. Do tego zapach umila prace 🙂 

dzieki zagubilem watek juz poprawilem o co mi chodzi, siłą excede mocniejsze od maxifi, nielsen na burym końcu, ale normalne samochody da się tym zrobić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W komcu popracowslem dobie Enz all'em i formula 90. Pralem ekstrakcyjnie dywan. Bajka. Fakt, stosowalem sie do temperatur: pre spray prawie 70 stopni, plukanka okolice 45. Brud w locie rozpuszcalo. Jednak temperatura tez robi swoje. Ale dalej szukam czegos fajnego i mocnego w plynie, bo jest wygodniej. LCK jest piekielnie dobry, ale tak samo drogi. Pojsc w Maxifi?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.