Skocz do zawartości

"Skórzane" AIO


ultratouch

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś dobrego AIO do skóry a mianowicie tej na kierownicy. Mam ją w bardzo przyzwoitym jak na wiek auta stanie i chciałbym żeby pozostała taka jak najdłużej ale nie bardzo mi się uśmiecha kupować 2 step dla samej kierownicy. Zależy mi na środku do bieżacej pielęgnacji a nie na jakimś dla handlarzy co zamaskuje bród.

Swego czasu był dostępny 3in1 Lexol'a ale już chyba został wyprzedany. Jakieś propozycje?

 

Skóra szara, Volvo'wska z przeszyciami i dziurkowana miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Mothers Reflections Leather Care aczkolwiek nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie ponieważ jest to mój jedyny środek do skóry , oczywiście poza APC. Ma dość dziwny lekko chemiczny zapach . Skóra po aplikacji nabiera bardziej głębokiego koloru ( mam czarną) i przestaje być śliska . Co do właściwości czyszczących to też nie wiem :P bo nigdy nie była brudna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ValetPro Argus Leather&Vinyl Cream w akcji na czarnych skórach. Skóra czyszczona za pomocą szczoteczki i wspomnianego środka, a następnie wycierana do sucha mikrofibrą. Do tego zabiegu użyłem specjalnie mikrofibry białego koloru, aby móc sprawdzać właściwości czyszczące środka. Po osuszeniu nałożony środek za pomocą aplikatora i po przeschnięciu przetarty mikrofibrą. Efekty na zdjęciach.

S7300306.jpg.2de7099eb65a02c09c8868264f6b3ee5.jpg

S7300315.jpg.e9a8ad14a011672afdceb598b85e8810.jpg

S7300320.JPG.148446fe79529ab89defcc1e1081a8c4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Zakupiłem Lexol 3in1 i przetestowałem. Produkt spełnił oczekiwania - dość dobrze czyści a po użyciu kierownica jest fajnie odżywiona a przy tym miła w dotyku i co najważniejsze nie lepi się. Efekt u mnie to taki pół-mat (samochód ma już 11 lat). Zostawia wyczuwalny dość ciekawy zapach (trudny do określenia). Produkt bardzo wydajny - jeden strzał na aplikator to nawet za dużo w przypadku kierownicy.

 

Na wszelki wypadek zakupiłem też cleaner do skóry duragloss'a i wyczyściłem nią kierownicę wcześniej zrobioną Lexolem i mikrofibra była praktycznie czysta więc jest dobrze.

Fajny produkt w fajnej cenie , szkoda ,że już praktycznie nie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Mothers Reflections Leather Care aczkolwiek nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie ponieważ jest to mój jedyny środek do skóry , oczywiście poza APC. Ma dość dziwny lekko chemiczny zapach . Skóra po aplikacji nabiera bardziej głębokiego koloru ( mam czarną) i przestaje być śliska . Co do właściwości czyszczących to też nie wiem :P bo nigdy nie była brudna ;)

 

mothers akurt swieci sie jak przyslowiowe psie jajca ;-)

 

ja osobiscie wole jednak osobny cleaner i odzywke bo jakos tak mam w glowie zafiksowane ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.