Skocz do zawartości

Tornador Gun


Gość szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kompresor możecie polecić do tornador guna? Piszecie w temacie że wystarczy wydajność ok 150l/min. Producenci mówią o ok 250l/min. ? :? ilu litrowy zbiornik? jakieś dodatkowe informacje?

Dodatkowo mam pytanie czy próbowaliście nim czyścić pod maską? Jakie efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich pasjonatów ;)

Mam pytanie odnoście tornadora Black w połączeniu z tornador zv 200 velecity vac, co daje nam ,,Tornador piorący". Ktoś testował, użytkuje, może zna jakieś opinie na jego temat, jak sie sprawuje? W Polsce niestety niedostępne, można sprowadzić z USA stąd pytam tutaj bo nigdzie opinii na ten temat nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie zna ktoś pewny namiar na sklep w którym można kupić Oryginalny Tornador Black Z-020S firmy BENDLE oraz załącznik do Tornadora pod który podłącza się rurę ssącą odkurzacza?

 

Znalazłem tylko jeden sklep z Black'em https://atmo.com.pl/pl/p/Tornador-Black ... Ai0O8P8HAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem guna z ciekawości.... :?: iii powien ze rewelka.

Myślę o przejściowe do odkurzacza bo piach wywala do góry...apc chemia sprawdza sie 2x szybciej boo cisnienie robi dodatkową robotę.i do prania się nada ale zaraz po tym zbieram odkurzaczem pioracym... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś zakupiłem. Zastanawiam się czemu tak późno...

 

bdb917e5a9700.jpg

155f595ed758a.jpg

 

Mógłbyś podzielić się miejscem zakupu? - efekty wyglądają super. Dodatkowo zastanawiają mnie parametry kompresora z jakim używasz tornadora - ewentualnie jego model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend testowałem swój. Też świeżo zakupiony. Super sprawa, w moim aucie nie aż tak bardzo, ale w zapuszczonym aucie mamy zdał egzamin na 6. Tylko kompresor słabo dawał radę. Trzeba było przerwy w dmuchania na odkurzanie robić, żeby dobił ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłbyś podzielić się miejscem zakupu? - efekty wyglądają super. Dodatkowo zastanawiają mnie parametry kompresora z jakim używasz tornadora - ewentualnie jego model :)

 

Kupowalem w Clinic4Car. Moj model to Ben Bow. Ten z metalowa koncowka za 210zl.

Co do kompresora to zapotrzebowanie jest duze. Ja mam dosc wydajny Airpress hl 425/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie potrzebuję informacji od kogoś kto używał dany sprzęt

 

Czy opłaca się kupować:

 

1. BenBow Blow Gun Venturi

2. Tornador BLACK Z-020S

3. BenBow Vacuum TORNADOR Do Odkurzania Ciśnieniowego

 

 

Czy coś innego wybrać proszę oi opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chciałem się dowiedzieć, czy tornador gun taki jak tutaj: 

Tornador gun

Spełni swoją rolę z kompresorem takim jak tutaj:

Kompresor

 

Nawet jeśli nie, to czy powiększenie w nim samego zbiornika by wystarczyło? Podobno ciśnienie 8 bar, które generuje ten kompresor jest na niego wystarczające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, na papierze to większość chinoli wygląda ładnie. Żeby bawić się tornadorem przyzwoicie jest potrzebna wydajność 200l/min (mówię o rzeczywistej, a nie branej z kosmosu) i zbiorniczek 100l, na 50 może juz by dało radę, ale komfort pracy gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niestety. Po pierwsze będziesz się wkurzał, że masz niskie ciśnienie i Tornador nie "ciągnie" a po drugie podczas używanie T... , kompresor będzie cału czas pracował co na bank przeniesie się na jego trwałość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nikudan23 napisał:

Czyli dwutłokowy kompresor byłby lepszym wyborem?

Na pewno. Jak wczesniej juz pisałem uzywam tornadora z kompresorem dwutłokowym airpress hl 425\100. Jest ok. Mozesz zmialo wzorowac sie na jego danych trchnicznych lub pomyslec o takim  samym. Odradzam cos słabszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.