Skocz do zawartości

Odnowienie plastikowej osłony


synec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam pewien problem, co prawda nie jest on związany z autem a skuterem ;)

Otóż musiałem wymienić plastik w skuterze i zamówiłem go z all jednak ten plastik bardzo długo stał na słońcu i trochę wyblakł, jego struktura stała się chropowata i nieprzyjemna.

W jaki sposób doprowadzić go do w miarę oryginalnego wyglądu? Myślałem o opalarce ale może znacie jakiś środek który sprawi że plastik dostanie nowe życie.

 

dscf0383g.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, dzięki za odpowiedź, mam prośbę mógłbyś podać pełną nazwę tego produktu (AB Black DYE) lub gdzie to kupić, bo google po wpisaniu tego raczej nic nie podpowiada. Aha i ten plastik oryginalnie nie był czarny tylko taki szary. :)

 

dressing/barwnik

Mazder, mógłbyś coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam żel do plastików zewnętrznych Sonaxa ,pewnie napiszecie mi ,że tanie scierwo ,ale moim zdaniem bardzo dobry środek i w przystępnej cenie. Wpisz w poniższym formularzu tekst do tłumaczenia a następnie wybierz język źródłowy i docelowy. Nie odpowiadam za wyniki tłumaczeń - tłumacz służy głównie do przedstawienia zarysu tekstu - o co w nim mniej więcej chodzi. Nie tłumaczcie nim zadań szkolnych, listów firmowych itd - do tego proponuję wynająć normalnego tłumacza. A poza tym - uczcie się języków :) Translator korzysta między innymi z silników Babelfish i Google. Języki oznaczone jako google zezwalają na tłumaczenie tekstu tylko do 500 znaków - pozostałe języki (w tym polski i angielski) nie mają takich limitów. Translator umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno Translatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe Translatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej". Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe Translator oferuje dwa warianty tłumaczenia dostępne w zakładkach "tłumacz elektroniczny" i "tłumacz ". W domyślnie ustawionej zakładce "tłumacz elektroniczny" tekst zostanie przetłumaczony maszynowo w oparciu o wybrany słownik internetowy. Jeśli translatory i słowniki nie spełniają Twoich oczekiwań, wybierz zakładkę tłumacz. Translator obliczy liczbę znaków w tekście i poda najbliższe terminy wykonania profesjonalnego tłumaczenia przez Centrum Tłumaczeń

 

Miałem tez na poczatku mi sie podobal, mega wydajny i łatwy w aplikacji. Ale trwałość słabiutkaaa. A i w tym przypadku jak wyzej napewno nie poradzi sobie. testowałem na starej Wsce u wuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synec, zobacz sobie jak ja to robiłem.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=4883

O właśnie tego tematu szukałem, widziałem go wcześniej i nie mogłem znaleźć ;]

Dzięki

 

Valet Pro Dionysus Trim glitz,

Tylko, że to nie jest trwałe po jakimś czasie zejdzie i zrobi się tak jak na początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.