Skocz do zawartości

Spot 31.03 w Łódzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na chwilę obecną lista pozostaje zamknięta. Mamy 25 osób oficjalnie zapisanych, a w sumie na pewno będzie ponad 30. Mimo, że podwórko i lokal mamy nienajmniejsze to więcej osób nie pomieścimy.

 

ehhh :(

\

 

też bym dołączył...

Ja bym chetnie zaproscil wszystkich chetanych ale nie mamy tak duzej pompki zeby lokal napompowac :) , jak sie pierwszy amatorski zjazd spodoba beda next :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał sernik Wiolki spróbować wreszcie ;) więc nie musisz brać żadnych siuwaxów, zrób tylko sernik(i) :kox:

 

+1 ... ale nie śmiałem proponować ...

 

Wiola .... :song:

Moze zrobimy konkurs pieczenia ciast :D , Ja jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet miałem chęć podjechać - coś podpatrzeć, nauczyć się,.......... :cry::cry::oops::oops:

 

Nie zaglądałem ostatnio często a tu lista full - może innym razem ;)

Ale My nie umiemy uczyc sami sie uczymy caly czas, ale mozesz podjechac w innym terminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne konkrety. Wejściówka będzie kosztować 20 zł. W ramach tej kwoty każdy otrzyma pamiątkową smycz i kubek. Jedzonko też będzie trochę lepsze niż paluszki i czipsy.

 

Druga kwestia to oficjalna nazwa spotkania potrzebna do przygotowania powyższych. Moja propozycja to "Pierwszy zlot entuzjastów detailingu z centralnej Polski".

 

Czekamy na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie identyfikatorów to można wykorzystać pracownicze jeżeli ktoś takowy posiada i w dowolny sposób podczepić pod niego kartkę z nickiem - ja pewnie tak zrobię :| Co do testów to znajdźcie jakieś cudo z mega trudnym do wykończenia lakierem :-] Jakie macie na stanie maszyny? Ja jak coś mogę wziąć Larka do zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up listy, ja będę na 100% (nie licząc nieprzewidzianych wydarzeń losowych).

 

Seba, kasa przed na konto, czy przy wejściu, myślę, że przed będzie ok, w pewnym sensie zabezpieczenie listy.

 

Jak byłaby już jakaś nazwa, to zwykły identyfikator za 1,5

 

I jak coś to mogę wydrukować, nazwa zlotu, jakieś logo, niżej nick, niżej większymi literami imię. Tanio i dobrze :song:

 

A co do angielskich nazw, moim skromnym zdaniem, jesteśmy w Polsce, mamy piękny, bogaty język, uszanujmy to :good:

 

SNB conecting people.

Inaugaracja sezonu 2012.

 

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o tworzenie nowej listy. Wpisanie się jest jednoznaczne z akceptacją płatnego wejścia (20 zł).

 

1. sebba75

2. Polit

3. Cezzzar

4.

 

Lista rezerwowych:

 

R1. Ari

R2. SzaKal

R3. Adrianeo

R4. cash

R5. cayman9

 

Jeszcze jedno - administracja kosmetyki aut nie wyraziła zainteresowania naszym spotkaniem. Prosiłem o dostarczenie logo forum w dużej rozdzielczości, aby grafika na kubkach i smyczach była wysokiej jakości. W odpowiedzi otrzymałem "nie widzimy sensu aby loga ubu for były "obok siebie" :)". Nie będę tego komentować.

 

Nikt nie zabroni nam wspólnego spotkania i moja już w tym głowa, aby loga KA i DC były jednakowo dobrej jakości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.