Skocz do zawartości
Sucre

Kompresor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2017 o 16:19, Domel napisał:

Szukam małego 24l. Cudów i miejsca na niego nie mam.

allegro 6895338795

Co myślicie ?

Na moje laickie oko OK, nie wiem czy to prawda że firma z linku produkuje też kompresory dla casto, szwagier używa właśnie tej marketówki twierdzi żeby się nie denerwować to nie mniejszy niż 50L ma to urządzenie jakieś 4 lata i nie narzeka, tylko olej zmienia.

Chłopaki w temacie o tornadorze piszą że 50L troche mało.

Też jestem na etapie zakupu i myślę nad tą 50L z casto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CAPRAL sprężarka V3 600L/min 100L 230V 10bar

coś lepszego znajdę do ok. 1500 zł? wydajność na wejściu 600l na wyjściu 400l, ale wydaje mi się, że w rzeczywistości będzie jakieś 350l. Wystarczy na tornadora i jakieś małe zabawy lakiernicze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arkeolowy dużo ludzi  narzeka na caprale,a do zabaw lakierniczych będziesz potrzebował dobrze przygotowanego powietrza (odwodnione,odolejone),aby uzyskać zadowalający efekt,

osobiście polecam sprężarki na 400v, 230v może Ci wyrzucać bezpieczniki,szczególnie przy tornadorze czy pistolecie lakierniczym gdzie kompresor  będzie hulał prawie cały czas.

jeśli chcesz coś wiedzieć o pistoletach lakierniczych czy sprężarkach na 400 to wal tutaj lub PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrzucać bezpieczniki? Sprawdź jaką masz instalację i jakie obciążenia na niej kładziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie polecacie węże pod kompresor 50L? Będę robił konserwacje podwozia u  siebie, potem typowy domowy użytek, coś przedmuchać, napompować itp. 
Myślałem nad 10mm o dł. 10-15m. Wybrałem coś takiego: 7413489314 lub 688136651
Co o takich wężach sądzicie, który wybrać? Macie jakieś doświadczenia, bardzo twarde są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwszy tragedia, drugi nie wskakuje

polecam od nich,

https://allegro.pl/uzytkownik/narzedzia67?string=WĄŻ PRZEWÓD PNEUMATYCZNY&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-2-0329

kupiłem 10m z końcówkami rectusa i kosztowało mnie to 90pln (oczywiście średnica wewnętrzna to minimum 10mm), nie wiem który to może być z ich aukcji, kupiłem na miejscu. Zadzwoń i powiedz, że chcesz miękki z końcówkami rectusa.

Teść jak zobaczył jakość za tę cenę to pojechał i też kupił z zazdrości:-D

edit... ten 😁

7389276790

• Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem wąż do acetylenu, średnica wewnętrzna 10mm po 4,20zł za 1mb. Dokładnie ten https://allegro.pl/fagumit-waz-spawalniczy-do-acetylenu-10mm-2-0mpa-i7137335026.html 

Fajny, elastyczny , pare lat na pewno posłuży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi