Skocz do zawartości

Audi A8 4,2 TDI


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakas masakra z tym lakierem.. 3 razy umyty,a juz widzialem pelno holosow :shock::zly::zly:

Nie znam się aż tak na VAG'ach, ale mam doświadczenia z pierwszej ręki z czarnego uni by Nissan Murano - tiiiiiiiiiiiiaaaaaaaa... :x:shock::thumbdown::wallbash::dontknow:

W CAR SPA też kochają ten lakier... :kox:

 

Odnośnie CQ - pomimo "dającej się odczuć niechęci" :P na forum - moje doświadczenie jest takie, że wyrażnie pomaga w nierównej walce z czynnikami zewnętrzynymi. Ale - stety czy niestety - nie zabezpiecza w 100%. Z domowego podwórka:

- czarny uni by Nissan - wyraźnie lepiej, nadal źle

- czarny metalik by VAG - wyraźnie lepiej, wręcz dobrze

- szarość tytanu perłowa* by Volvo - cóż - kiedyś pewnie pokażę, ale jest :good:

 

* kto płaci za wymyślanie takich nazw? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jakas masakra z tym lakierem.. 3 razy umyty,a juz widzialem pelno holosow :shock::zly::zly:

 

 

 

Ha, bo nie wie co to detailing ten,kto nigdy nie miał czarnej , łatwo rysującej się fury ;):P Da się z tym żyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot cała prawda, pierwsze swoje auto wybrałem akurat w (o ironio) czarnej perełce i lakier rysuje się nawet od wiatru. Po 3 latach jestem po 2 korektach (druga to bardziej odświeżenie- menzerna ip200) i w tym roku na wiosnę już miałem oklejać auto w biały mat. To nie żart. :D Podjąłem jednak decyzję, że powalczę jeszcze sezon, a dalej zobaczymy. Człowiek myje samochód zawsze osobiście, bardzo delikatnie i zgodnie ze sztuką, chucha i dmucha, tylko mięciutkie mikrofibry najwyższej jakości... A i tak pojawiają się ryski. Czarne auta pójdą do nieba. Uczą detailerów cierpliwości. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, bo nie wie co to detailing ten,kto nigdy nie miał czarnej , łatwo rysującej się fury ;):P

Oj taaak...

Da się z tym żyć ;)

Ale co to za życie :cry::D

 

Patryczken16

Fajna relacja, było co orać ale wyszło :good:

Tak z ciekawości... Czemu CQ, a nie np C1/OptiCoat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.