Jump to content
bucky

Ostrów Wlkp i okolice

Recommended Posts

Odkopię trochę temat ale nie odnośnie spotu a sklepu. Jest cos w okolicy Kalisz, Ostrów, Jarocin gdzie kupię stacjonarnie Good Stuff, Funky Witch, Adbl i Shiny Garage?

Godzinę temu, david2888 napisał:

słabe te sklepy

2-3 produkty na krzyż i tyle. Ja tam nic nie kupuje a ceny z kosmosu i nie licz na żaden rabat. Internetowo słabo a dabcar to już w ogóle omijać szerokim łukiem.

12 godzin temu, Fredi88 napisał:

Jest cos w okolicy Kalisz, Ostrów, Jarocin gdzie kupię stacjonarnie Good Stuff, Funky Witch, Adbl i Shiny Garage?

Najbliżej to Poznań i Łódź.

Klienci moze i by byli, ale większość pewnie brałaby chcialaby rrc😂 Mam kilku znajomych co używają kosmetyków, ale tylko tej firmy bo "po co przepłacać". W Krotoszynie też nie ma dobrego sklepu, dlatego zakupy robie przez internet

W carok byłem i nędza rzeczywiście. Myślałem, że może coś nowego się otwarło. Zostanie kupić u partnerów forum przez neta 🙂 Dzięki za pomoc. 

A rrc mają nawet w sklepach moto w pleszewie ale ostatnio sam ich się pytałem czy nie mają strachu tych czarów sprzedawać...

W Ostrowie został właśnie otwarty nowy sklep z kosmetykami na zielonym rynku. Z tego co widziałem nie maja narazie dużego wyboru. Był ktoś już albo to któryś z naszych forumowiczów? 

Godzinę temu, Sodol napisał:

W Ostrowie został właśnie otwarty nowy sklep z kosmetykami na zielonym rynku. Z tego co widziałem nie maja narazie dużego wyboru. Był ktoś już albo to któryś z naszych forumowiczów? 

Jutro pójdę na przeszpiegi. Zupełnie mi uleciało z pamięci, że się coś otwiera.

Dajcie znać. Czasem jak jestem w PPL u rodziny i potrzebuję coś kupić to bieda jest. Sklepy w Kaliszu to żart jakiś 🙂 Mam nadzieję, że ten sklep to nie będzie tylko pokroju RRC i K2...

W Ostrowie raczej bieda. Jak kiedyś szukałem tenzi En Jee to pół miasta zjechałem nie było. Zamówiłem w Inter Cars to zapłaciłem za to jak za dwa z sieci. W międzyczasie mi kuzyn kupić zdążył gdzieś w PL po trasie. I od tego czasu po lokalu nie szukam nic.

W Pleszewie właśnie raczej tylko RRC i K2 a z past polerskich to co najwyżej 3M 😕

@czaja135 w Pleszewie właśnie trafiłem na rrc w sklepie koło biedronki na targowej. Kolesie dumni jak pawie a pierwsze moje pytanie ile reklamacji na ten badziew dostali hah. Tenzi na szczęście dostanie się w brico ale też tylko niektóre produkty.

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

@czaja135 w Pleszewie właśnie trafiłem na rrc w sklepie koło biedronki na targowej. Kolesie dumni jak pawie a pierwsze moje pytanie ile reklamacji na ten badziew dostali hah. Tenzi na szczęście dostanie się w brico ale też tylko niektóre produkty.

Dokładnie, w Intercarsie właśnie są produkty RRC 🙂 Cenowo w miare ale jakościowo to już każdy wie ... Jeśli chodzi o produkty K2 to dużo jest w motoryzacyjnym na Wyspiańskiego przy Urzędzie Pracy

7 godzin temu, Sodol napisał:

@david2888 kuzyn leć sprawdzić

40 minut temu, Domel napisał:

@david2888 kuzyn leć sprawdzić

Ja go jutro uprzedzę i zdam relację.

• Lubię to 1

Odwiedziłem dzisiaj sklep i jak narazie jestem zaskoczony. Bardzo miły Pan z którym można troche porozmawiac. Fakt, wybór narazie nie wielki bo głównie tylko ADBL i RRC ale wydaje mi się że za kilka miesięcy będzie tam spory wybór. 

• Okay 1

W Krotoszynie też można kupić produkty ADBL'a