Skocz do zawartości

Ostrów Wlkp i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

no i jest ładnie ale i tak Petetrek nie przekonał mnie :D ja w środę ruszam najprawdopodobniej nad Touaregiem ale dokładny termin i miejsce podam jak będę mieć pewność na 100%. Wszystkich zapraszam serdecznie na odwiedziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

 

żużel to był szok :D mecz na styku, zobaczymy co będzie w niedzielę w Grudziądzu, a może być ciężko :(

 

 

roboty nad autem musiałem przesunąć z racji braku pacjenta, najprawdopodobniej dostanę go dopiero po weekendzie, jak będzie pewność to was poinformuję i zapraszam za żabkę ;)

 

Michał rusztowanie mam więc damy radę nad pracami z KingKongiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie chłopaków z Ostrowa, może z niektórymi się znamy :-) ze wzg na dawne czasy przebywania w Ostrowie... ale to wyjdzie w praniu.

 

Zapraszam Was na rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego w Kaliszu.

14.04.2012 dla gruby samochodów VAG start 13:30

więcej o spotkaniu: https://www.facebook.com/events/275185345886293/

 

Będziemy obecni na zlocie, będą produkty do przetestowania oraz możliwość zakupu w fajnych cenach paru produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze czerowona polowke ERYKA na filmie ;) kiedys czesto sie zjezdzalismy pod tesco na majkowskiej, do kolarza masz kontakt?

Niestety jutro pracuje do 14 a po 14 mam pozimowa konserwacje lakieru u klienta..

Pozdrow eryka i jarka (kolarza) - zielone mk2, blekitne mk2, caddy bordowe a teraz chyba leon ale dawno sie nie widzielismy ;) od Michała z Mikstatu

kiedys czerowne polo 2f coupe pozniej czarny golf 2 ;)

bedą kojarzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja koreańcem tym bardziej ;) zwłaszcza że narazie nie wyjaję puki mi maski nie poprawią bo jeszcze się otworzy i co?? :-]:-]:-]

 

 

btw. PiterD powiedz mi proszę chociaż na PW ile sobie życzysz za STi?? bo widziałem gdzieś na the forum że idzie na sprzedaż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich fanów czterech kółek :)

Mam na imię Szymon i jestem z okolic Ostrowa Wielkopolskiego (10min drogi)

Jestem młody więc swoją przygodę z motoryzacją rozpocząłem niedawno.

Aktualnie posiadam KIA SHUMA II LS 1.6 16V 102KM 2002r lakier srebrny. Nie jest ona w stanie idealnym, ale jak na pierwszy samochód myślę że nie jest zle, bardzo ciesze się z zakupu i dbam o swoje autko ;P

Bardzo zainteresował i wciągnął mnie temat auto detailingu. Zauważyłem od pewnego czasu swoją manie do nie wyjeżdżania gdziekolwiek brudnym samochodem hehe ;P

No i bardzo lubię spędzać czas przy czyszczeniu itp swojego samochodu.

Mam na razie małe doświadczenie, ale myślę że z pomocą forum uda mi się zdobywać wiedzę.

Piszę także z prośbą do osób z Ostrowa i okolic, gdyż chciał bym w miarę możliwości spotykać się na zlotach czy mniejszych spotkaniach w celu poznania osób z podobnymi zainteresowaniami i zdobycia wiedzy. Cieszył bym się gdyby osoby organizujące spotkania powiadomiły mnie i pozwoliły mi wsiąść udział w nich udział :)

Gdyby też ktoś chciał sprzedać jakieś swoje kosmetyki był bym bardzo zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc witamy,

powiadamiac osobiscie CIe nie bedziemy - obserwuj temat ;)

Co do kosmetykow to zamawiamy z Bartkiem (bucky) zawsze duze opakowania i dzielimy wiec jak cos potrzebujesz to daj znac zawsze cos jest na polce ;) a jak nie to zawsze w czwartki moze byc dostawa ;)

 

 

To tyle wstępu dzis pracowalem od 7 do 22 taka mała zajawka poniżej ;)

wrzuce pewnie cos jutro wiecej a teraz pora na moje ulubione pszeniczne niefiltrowane Franziskaner Weissbier.

rs.jpg.50122c92ceafe7f63beae8b1b2030a53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ale pogoda okropna ;/

Czy ktoś z Panów z okolic Ostrowa miał by jakieś niepotrzebne kosmetyki, mogą być już zużyte w połowie itp? Chętnie odkupił bym w celu przetestowania na swoim samochodzie ;P

Jeśli ktoś miał by też większy zapas ć IronX oraz coś z płynów APC też chętnie każdą ilość odkupię :)

Z góry bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zbyciu aktualnie mam:

 

Megs'a DC2

Sonax Efekt kokpitu mat

i cos tam innego ale musze popatrzec :D

 

 

Michał padniesz ze śmiechu ale jak zadzwoniłeś i powiedziałeś że robisz RS'a to nie pomyślałem o Octavi tylko o ........ Fordzie Focusie RS stąd moje pytanie czy zielony :lol::lol::lol::lol:

 

na dniach dam listę zakupową bo jak tak popatrzałem to coś tam jeszcze mi brakuje :D

 

aaa zapomniałem prawie - wczoraj zabrałem na bezdotyk żonki KA nie myte od listopada. Na parkingu przy BP spryskałem koła Blue Gelem, całe auto Cytrusem i pojechałem zmyć wodą demineralizowaną i muszę powiedzieć że czyścioch jak ta lala. Jako pre wash citrus sprawdza się super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ;) ladnego RSa ze stajni forsa to chetnie przygarne do garazu ;)

 

Podeslij mi co tam potrzeba i dostawa jak zawsze pewnie czwartek albo piatek ;)

 

A co do piany to jak CI mowilem przez telefon szału nie ma aczkolwiek to wina karchera (niskiej serii)

Sam zobacz:

snow.jpg.30d86b8c9958ffef2bd8f5c91baa33b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tam są..
jestem średnio raz w tyg w tym tesco i wcześniej ich nie widziałem.
Wole kupic poza Pl jak wiekszosc rzeczy inna jakosc' date=' zreszta temat byl walkowany z jakoscia rain X a na Pl[/quote']a to to już wiadomo jak jest, choć u mnie po ok miesiącu działa tak jak na początku choć z 2 strony dzień w dzień deszcz nie padał. - tak wiec bez tragedii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.