Skocz do zawartości

Ostrów Wlkp i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zauważyłem iż jest już kilka osób z naszego regionu "prawidłowo dbających" o nasze autka,

 

sezon się zbliża więc można pomyśleć o jakimś spotkaniu, wspólnym mazaniu aut, wymianie doświadczenia etc??

 

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że z moich okolic jest tutaj kilku zapaleńców, oby wiosna zawitała jak najszybciej, można wtedy jakiegoś spota zrobić :-]

 

Mam pytanie, czy znacie może w Osw bądź Kaliszu jakiś punkt gdzie można zakupić kosmetyki z wyższej pólki, bo z tego co się orientuję, to w Kaliszu, przy rondzie otwarli sklep z kosmetykami Megsa, może znacie inne miejsca? Przed sezonem kilka rzeczy musze nabyć, m.in. glinkę, cleaner i póki co jestem skazany na internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów i Kalisz to niestety ciężko z zakupami, ale jak zauważyłeś to przy rondzie w kaliszu jest Meg's i mają dużo asortymentu,

 

Często robimy zamówienia ze sklepów to zawsze możesz się podpiąć do paczki i dołożyć, odebrać możesz zawsze u nas w Osw,

 

 

Poztym witam nowego zapaleńca w naszym regionie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nie ma w Ostrowie??? My już mała kolekcję mamy ale nie sprzedajemy tylko systematycznie testujemy i zużywamy ;)

Poza tym często zamawiam zbiorowo ja albo Bartek i można się dopisać, jedna przesyłka i mniejsze koszty ;)

No właśnie Toemek coś się pewnie zamówi więc będzie okazja się poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Michał z naszych kolekcji to można powoli otworzyć mały sklepik :D już niedługo pierwsze testy wosków ze stajni na Z ;)

 

zapomniałem dodać że poza BP kawa w osw jest super salonie u Michała ;)

 

 

PS. jadę dziś odebrać wreszcie koła, wczoraj zawoziłem opony, z kołami jadę po pierścienie i jutro montuję od rana, przy okazji wypróbuję nową żabę jak działa

 

 

ehh niech pogoda się poprawia bo ja już nie mogę się doczekać pierwszej :ad: w tym roku :D

 

jak tak dalej pójdzie to będziemy robić konkurencję ekipie WWL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stjarna od Ciebie w akcji 100ml starczyło na 4 sredniej wielkości samochody i tak jak pisałem pracuje się trochę gorzej niż z last touchem ale rożnice wizualne są in plus na korzyść stjarny.

Dodam, że auto zostało tylko umyte i wytarte a na to tylko QD. Czekam na dostawę ciemniejszych kolorów ;)

stjarna.JPG.951499d562d58da2c1656ad15d0e626d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.