Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

W Łodzi na Chojnach zostały otwarte 2 myjnie samoobsługowe Ehrle na Odyńca 2 i Rycerskiej 1. Na Odyńca jest mała, na Rycerskiej duża. W przeciągu 2 tygodni myłem 3 razy na Rycerskiej. Używałem opryskiwaczy z własną chemią i nie było problemu. Pytałem o możliwość użycia wiader i uzyskalem odpowiedź, że jeśli nie ma ludzi to można. Placyk jest w miarę i jak nie ma godzin szczytu, to można odstawić auto na bok i wyczyścić wewnętrzne plastiki itp; jest odkurzacz. Dobre godziny, to południowe i wieczorne (po 18.00) w zwykłe dni. Teraz przed świętami nie polecam;-) I nie polecam sobót i niedziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie też na Łagiewnickiej, Ehrle będą otwierać(niby wszystko gotowe od dwóch tygodni ale jeszcze nie otwierają),także w promieniu 1km 4 myjnie samoobsługowe będę miał :) . ja raczej z własną chemią nie mam problemów, bo jeżdżę albo po 22.00 albo koło 6.oo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to już napiszę ;)

 

w sklepie ogólnie licho, rzekomo wszystko się sprzedało. zamówiłem sobie pędzelki Raceglaze.

podobno są w stanie ściągnąć wszystko w przeciągu kilku dni.

co do ogólnego wrażenia na studio wypowiem się później... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam pod kątem sklepu bo z usług korzystać nie zamierzam :)

 

Jeśli sa w stanie ściagnać wszystkie produkty to nawet dobra opcja, pod warunkiem, że mają ceny jak sklepy internetowe, no i że nie doliczą za wysyłkę bo wtedy to żadna rewelacja. W ten sposób sam jestem w stanie ściagnąć wszystko w przeciągu kilku dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o nas bez nas aż nie wypada. Następnym razem jak wybieracie się konspiracyjnie podejrzeć "konkurencje" to nie ostrzegajcie o tym na forum :) To że się nie udzielamy nie znaczy że nas tu nie ma. W przypadku pytań o dostępność produktów można wysłać zapytanie na forum lub telefonicznie. Ceny oczywiście takie jak w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.