Skocz do zawartości

Najlepsza Mikrofibra do Wosków


Stefan-16

Rekomendowane odpowiedzi

A bo Colli ciężej schodzi i ma tendencje do zapychania "puchaczy", sklejania pojedyńczych włókien. Może to z racji bogatej aplikacji

Do SV - wystarczy puchacz i lekki docisk.

Do PA - jak wyżej.

Przy Zymolu - potrzebny jest puszysty docisk z racji ściągania na "before haze", a zielona rozsmarowuje git, tyle że jest za cieniutka nawet przy nawet przy złożeniu na "dwa".

 

 

Skad takie rozbieznosci w opiniach z evo ? I to nie pierwszy raz chyba :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo przypadła do gustu MF od crystaldetail: http://www.crystaldetail.pl/crystaldeta ... h-p-1.html. Jest wystarczająco puszysta i delikatna, ale świetnie zbiera resztki woski czy QD, subiektywnie oceniając pracuje mi się nią nieco wygodniej niż fibrami Megs'a Supreme Shine i sporo wygodniej niż Eurow'em. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo przypadła do gustu MF od crystaldaetail: http://www.crystaldetail.pl/crystaldeta ... h-p-1.html. Jest wystarczająco puszysta i delikatna, ale świetnie zbiera resztki woski czy QD, subiektywnie oceniając pracuje mi się nią nieco wygodniej niż fibrami Megs'a Supreme Shine i sporo wygodniej niż Eurow'em. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie ;)

 

miło słyszeć że nie tylko nam przypadła do gustu :-] ja osobiście nie używam nic innego przy polerce auta, ściera resztki pasty idealnie, nie zapycha się, jest gęsta ale nie tak gruba jak eurow no i prać ją można w nieskończoność i nic sie im nie dzieje, ostatnio z nudów porównywałem sobie fibry i wychodzi na to że w dalszym ciągu twierdzę że nie ma fibry uniwersalnej, do wosków nadal numerem jeden dla mnie jest ProfiPolish, zanim CG Max lub odpowiednik Carranda, potem długo długo nic...po środku są fibry bardziej uniwersalne jak MM i Orange Monster od PP... Sonusa fibry są dobre ale znalazłem tą samą fibrę nie- brandowaną za 1/3 ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No...jeśli to są Flexipadsy, a tak wyglądaja , to do Sonusów im spooooro brakuje ;)

 

no dziś pierwsza robota z tymi MF i jak na razie Flexipads (jak dla mnie :P ) bije Sonusa, delikatnie bardziej puszysta, zbiera pięknie (ciężko zapchać) , nadaje się do cleanera, wosku-(choć wolę jednak puszyste Profipolish) a nawet ładnie doczyściły szybki po niewidzialnej wycieraczce oraz G1.

 

CDN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.