Skocz do zawartości

Shiny Garage Apple Plastic Dressing


rychu

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem przy tej cenie rewelacja :) U mnie w mondeo przetarcie mikrofibrą nic nie zmieniło. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to konsystencja, ja tam wole gęste mazidła. Nałożony na nie wyczyszczony kokpit zostawia standardowo jaśniejsze placki, więc warto go przemyć przed aplikacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Test sponsorowany przez Shiny Garage, dziękuję Wojtkowi za przesłanie próbki

 

GJxSex1.jpg

 

Konsystencja dressingu to rzadka ciecz coś jak mleko, porównywalny bardzo z CarPro Perl i lekkim zapachu jabłka. Plastiki w aucie wyczyszczone wcześniej SG Lime APC.

 

Jako pierwszy element boczek drzwi, po lewej stronie Apple Dressing po prawej stronie PB Natural Look, element ten sam zdjęcia pod różnym kątem:

 

sm2srrT.jpg

qv6quTh.jpg

h1bk3fR.jpg

 

Konsystencja bardzo rzadka z jednej strony na plus bo łatwo rozprowadza się po elemencie dociera w pory, jeśli nie mamy gładkiej powierzchni ale z drugiej łatwo przelać i mamy za dużo preparatu na aplikatorze. Po zdjęciach widać że po nałożeniu wygląd bardzo dobry ale jakby bardziej stonowany w porównaniu z NL.

 

Kolejnym elementem był próg, po lewej SG Apple Dressing po prawej PB Natural Look

 

g1jexow.jpg?1

DhJJukQ.jpg?1

 

Tu mamy inny rodzaj plastiku i widać, że SG trochę bardziej przyciemnił ale też zostawił większy połysk w porównaniu do PB.

 

Podsumowanie: jak dla mnie zapach ładny, bardzo delikatnie wyczuwalny, efekt po nałożeniu mi odpowiada i jestem z niego zadowolony, przeszkadzała mi tylko trochę konsystencja, jednak wolę jak dressingi są gęściejsze :)

 

Raz jeszcze dziękuję Shiny Garage, za możliwość wypróbowania dressingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Testowalem juz wiele srodkow do plastikow wewnetrznych, np PB NL, 303 itp itd, ale moim zdaniem najlepszy efekt na 19letniej desce rozdzielczej golfa mk3 daje wlasnie SG Apple Plastic Dressing. Rewelacja ! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy efekt na 19letniej desce rozdzielczej golfa mk3 daje wlasnie SG Apple Plastic Dressing.

Aivars, dobrze wiedzieć :) Mi w sumie NL bardzo pasuje. Konsystencja, zapach, przyciemnienie jest super. Na niektórych plastikach dosyć mocno się błyszczy, ale ja akurat to lubię :mrgreen: SG również przyciemnia, choć w mojej opinii nie aż tak mocno jak NL. No i połysk jest mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy efekt na 19letniej desce rozdzielczej golfa mk3 daje wlasnie SG Apple Plastic Dressing.

Aivars, dobrze wiedzieć :) Mi w sumie NL bardzo pasuje. Konsystencja, zapach, przyciemnienie jest super. Na niektórych plastikach dosyć mocno się błyszczy, ale ja akurat to lubię :mrgreen: SG również przyciemnia, choć w mojej opinii nie aż tak mocno jak NL. No i połysk jest mniejszy.

 

Wlasnie mi zawsze chodzilo o ten polysk. Po NL ten polysk akurat na tej desce jest, jak dla mnie, zbyt duzy i nawet przetarcie mikrofibra tego zbytnio nie zmienia. Rozne srodki mialem, z AG, ChG, markowe, niemarkowe, ale naprawde z czystym sumieniem moge polecic wlasnie produkt AG. Aplikacja banalna, bo czysta deske 'przecieram' bawelnianym aplikatorem z tesco (topdrive) i jest :good::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dla mnie też był to świetny produkt, ale jak kupiłem Duragloss 201 to SG jest już tylko bardzo dobry. Duragloss dużo lepiej "ożywił" tworzywa w Punto 2 (nawet żona zauważyła), a roleta w moim Volvo dopiero teraz dostała drugie życie. Aha, SG jest antystatyczny, ale nie tak bardzo jak Duragloss. U naszego dawnego kolegi Waxparadise można kupić próbkę 118ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.