Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wpadłem na taki pomysł. Bo nie każdy chce używać środków do prania (mikrofibr) znanych marek po +/- 50zł za Litr, to była by jakaś szansa żeby pojawił się BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do prania tkanin delikatnych ? Wiem że to nie detailingowa marka, ale każdy tutaj byłby zadowolony raczej, bo ciężko to dostać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mateusz65 napisał:

Wpadłem na taki pomysł. Bo nie każdy chce używać środków do prania (mikrofibr) znanych marek po +/- 50zł za Litr, to była by jakaś szansa żeby pojawił się BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do prania tkanin delikatnych ? Wiem że to nie detailingowa marka, ale każdy tutaj byłby zadowolony raczej, bo ciężko to dostać :) 

Kupuję ten płyn w Auchan, zawsze jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2018 o 10:38, david2888 napisał:

Kiedy pędzle Albinosy od Work Stuff?

W sumie je już mamy może uda mi się dziś je dodać wieczorem na sklep :biggrin:

W dniu 2.03.2018 o 16:46, Mateusz65 napisał:

Wpadłem na taki pomysł. Bo nie każdy chce używać środków do prania (mikrofibr) znanych marek po +/- 50zł za Litr, to była by jakaś szansa żeby pojawił się BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do prania tkanin delikatnych ? Wiem że to nie detailingowa marka, ale każdy tutaj byłby zadowolony raczej, bo ciężko to dostać :) 

Przychylę się do twojej prośby jako wypełnienie oferty :)

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylę się do twojej prośby jako wypełnienie oferty 

14,88 zł z wysyłką free was urządza? To zamawiać.. Portal aukcyjny @legro nr. Aukcji: 6635199670 Dla mnie ANB, również najlepszym sklepem i jeśli trafi produkt na pewno będzie brany przy zamówieniach ze względu na cenę i jakość. ANB, odkąd pamiętam miało zawsze najatrakcyjniejsze ceny ale to sprawdźcie sobie sami!

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pollena ostrzeszów będzie chciała z Wami współpracować, no chyba że zamówicie od razu całą paletę tego płynu to chyba nie powinni kręcić za bardzo nosem :biggrin: gdyby były jakieś problemy z dostaniem większej ilości towaru to odezwijcie się na PW, może będę w stanie Wam pomóc ;)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ANB Karol napisał:

Skoro pytasz zasieje ziarnko :D

Szykujemy dla was sporo niespodzianek 😊

No to już się nie mogę doczekać :D

BTW. w obecnych temperaturach zamawiać woski czy lepiej poczekać na trochę wyższą? (kurier oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alfa47 napisał:

Proszę czekać do Maja z przecenami, aż z zagranicy wrócę :D 

Oj to kupa czasu :biggrin: ale spokojnie będziemy czekać i pomyślimy ;-)

 

3 godziny temu, kusiu napisał:

@Alfa47 do maja to by sklep wykupili! :D

Nie ma szans nasz dział logistyki i zamówień upora się z większością braków :biggrin:
 

9 godzin temu, david2888 napisał:

@ANB Karol dzień mężczyzny nie długo :D 

jak sprawa z szczotką na wiertarkę :P

Szczotki dodane już na naszą stronę :biggrin:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.