Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka już rozpakowana:) dzięki za mięciutką MF :good:
Serce mi stanęło jak zobaczyłem na FV inne buteleczki GS niż chciałem, naszczęście to tylko "chochlik" i dotarły do mnie właściwe, tylko wpisane na fakturę zostały te większe ( cena prawidłowa) tak więc kolejny raz SUPER ---> POLECAM ! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kursien napisał:

Paczka już rozpakowana:) dzięki za mięciutką MF :good:
Serce mi stanęło jak zobaczyłem na FV inne buteleczki GS niż chciałem, naszczęście to tylko "chochlik" i dotarły do mnie właściwe, tylko wpisane na fakturę zostały te większe ( cena prawidłowa) tak więc kolejny raz SUPER ---> POLECAM ! :-]

Najważniejsze że wszystko Gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jedno zamówienie zrealizowane, bardzo dobry kontakt, miła obsługa, tylko dojazd nie jest najlepszy ze względu na trwające w okolicy roboty drogowe. Jednakże będę tam wracał z kolejną listą zakupów :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcinM90 napisał:

Na chwilę obecną jedno zamówienie zrealizowane, bardzo dobry kontakt, miła obsługa, tylko dojazd nie jest najlepszy ze względu na trwające w okolicy roboty drogowe. Jednakże będę tam wracał z kolejną listą zakupów :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Dziękujemy za opinie ;) ,co do dojazdu jeszcze miesiąc i będzie po robocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, Pepiko napisał:

Dzięki odebrałem zamówienie wszystko super :) Dzięki za ekspresową wysyłkę mimo zamieszania jakiego narobiłem z aplikatorem ;)

Pytanko czy będziecie jeszcze kiedyś mieli Epoca Tec One Foamer 2000? 

Dziękujemy za opinię i zamówienie co do Epoki dziś wysłaliśmy zamówienie powinny dotrzeć do nas po weekendzie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyczne / Szczęśliwe  7. zamówienie zostało złożone :) ( Zamówienie 13522 ) 

Nie widziałem czy promo trwa do dziś czy do jutra, więc aby nie minęło przejrzałem sklep jeszcze raz, dobrałem coś jeszcze i zapłaciłem -- teraz tylko czekać do wtorku na paczkę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć planowałem zrobić pierwsze zakupy w ANB przygotowujące do sezonu za rok, jednak dziś musiałem zaopatrzyć się w mały ekwipunek do polerowania. Jak na razie zakup szybki i bezpieczny, zobaczymy jak szybko paczusia dojdzie. Zamówienie 13567. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kozaa napisał:

Choć planowałem zrobić pierwsze zakupy w ANB przygotowujące do sezonu za rok, jednak dziś musiałem zaopatrzyć się w mały ekwipunek do polerowania. Jak na razie zakup szybki i bezpieczny, zobaczymy jak szybko paczusia dojdzie. Zamówienie 13567. :)

Dziękujemy za wybór naszego sklepu i mamy nadzieję że zostaniem u nas na dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zrealizowane jak zawsze błyskawicznie.
Pytanie tylko czy do GYEON Q2 Tire nie powinien być dołączony atomizer?
Za jego pomocą chciałem dozować na aplikator adbl a tak istnieje obawa czy za dużo mi się nie naleje na aplikator....

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kolo100 napisał:

Zamówienie zrealizowane jak zawsze błyskawicznie.
Pytanie tylko czy do GYEON Q2 Tire nie powinien być dołączony atomizer?
Za jego pomocą chciałem dozować na aplikator adbl a tak istnieje obawa czy za dużo mi się nie naleje na aplikator....

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Faktycznie powinien być nie mniej jednak do tego produktu to się w ogóle nie sprawdza, ogólnie atomizery Gyeona to dla mnie porażka.
Ja namaczam aplikator poprzez dokładanie go do szyjki i przechylając ląduje na aplkatorze tyle ile powinno być bo z atomizera pryska na lewo i prawo.
Oczywiście jeśli będziesz chciał doślemy ;-)

3 godziny temu, Kozaa napisał:

Paczka dziś doszła. Szybko i bezpiecznie, dzięki! Ps. macie może własne naklejki? Chętnie sobie przykleję na szybę. ;)

Super Dzięki 

Naklejki musimy do drukować a ostatnio troszkę braknie czasu ale pojawią się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Dzięki 
Naklejki musimy do drukować a ostatnio troszkę braknie czasu ale pojawią się 
Ok przetestuję Twój sposób a jak się nie sprawdzi to przy następnym zamówieniu upomnę się... Przecież nie będziecie mi wysyłać samego atomizera :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolo100 napisał:

Ok przetestuję Twój sposób a jak się nie sprawdzi to przy następnym zamówieniu upomnę się... Przecież nie będziecie mi wysyłać samego atomizera :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki na pewno się upomnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie już u mnie :) Standardowo zapakowanie paczki to z waszej strony mistrzostwo. Chłopaki w pracy śmiali się jak otwierałem paczkę, ze normalnie na wojne można brać takie przesyłki i nic się nie stanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Grzechu23 napisał:

Zamówienie już u mnie :) Standardowo zapakowanie paczki to z waszej strony mistrzostwo. Chłopaki w pracy śmiali się jak otwierałem paczkę, ze normalnie na wojne można brać takie przesyłki i nic się nie stanie :P

A Dzięki :) jednak powiedz chłopakom że są tacy kurierzy ( na szczęście bardzo rzadko ) ale potrafią taką paczkę - uszkodzić takie zdolne są chłopy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.