Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, eryk13 napisał:

Tak z ciekawości na maila przychodzą potwierdzenia ze paczka została wysłana ?

Ja dostałem potwierdzenie, ale od kuriera DPD, że idzie do mnie paczka :)  Czekam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 czyli od kuriera jednak przychodzi bo się właśnie zastanawiam co z przesyłka bo mail milczy 

Edit: wszystko gra dostałem maila od dpd, że przesyłka nadana. Pewnie kompletowanie zamówienia dłużej potrwało. A już się martwiłem, że coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w jak najlepszym porządku proszę o troszkę wyrozumiałości praktycznie pracujemy do 20 by wasze paczki sprawnie wyszły w okresie promocji niestety chwilkę dłużej niż was przyzwyczailiśmy zajmuje nam finalne nadanie paczki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANB Karol bardziej się niepokoiłem o jakiś błąd z mojej strony niż z waszej biorąc pod uwagę ilu użytkowników jest z zakupów zadowolonych. Domyślam się, że promocja nie ułatwia :D Dobrze że paczka w drodze, a będzie super jak będzie co próbować przez weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr 12504 dotarło. Dziękuję. Wszystko pięknie ładnie zapakowane. Podukty nawet dodatkowo w foli stretch. Niestety trochę się zawiodłem, bo jak na moje, to duże zamowienie zrobiłem i żadnego chociaż "symbolicznego" gratisu nie otrzymalem a u konkurencji robilem o połowę mniejsze zakupy i zawsze coś dodali dla satysfakcji.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, david2888 napisał:

Zamówienie nr 12504 dotarło. Dziękuję. Wszystko pięknie ładnie zapakowane. Podukty nawet dodatkowo w foli stretch. Niestety trochę się zawiodłem, bo jak na moje, to duże zamowienie zrobiłem i żadnego chociaż "symbolicznego" gratisu nie otrzymalem emoji20.png a u konkurencji robilem o połowę mniejsze zakupy i zawsze coś dodali dla satysfakcji.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Witam 

Przykro nam że się zawiodłeś niestety przy użyciu kuponu rabatowego którego wartość nie jest mała a twoje zamówienie dodatkowo wartością delikatnie skoczyło jeszcze na darmową wysyłkę więc w tym przypadku niestety nie możemy sobie pozwolić na gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Przykro nam że się zawiodłeś niestety przy użyciu kuponu rabatowego którego wartość nie jest mała a twoje zamówienie dodatkowo wartością delikatnie skoczyło jeszcze na darmową wysyłkę więc w tym przypadku niestety nie możemy sobie pozwolić na gratisy.
Tez tak myślałem. Coś za coś. Rozumiem i sklep polecam w 100% napewno jeszcze od Was cos wleci :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka na miejscu :) Wszystko pięknie i bezproblemowo, dobrze zapakowane bez najmniejszego uszczerbku na czymkolwiek. Po rozpakowaniu wszystkiego uzbierało się dość dużo folii :D
Dodatkowo wielkie dzięki za atomizer, chyba najlepszy gratis(tak przypuszczam, że to gratis) bo na prawdę uratuje sytuację ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma wyglądać realizacja zamówień, zwłaszcza takich pokręconych jak moje (12505), to ja serdecznie dziękuję ekipie z ANB... i na pewno będę wpadał po więcej
Wielkie dzieki Karol za ogarnięcie tematu

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF dobrze że dziś Piątek ;-)

Dziękuję wszystkim za zamówienia było ciężko to wszystko ogarnąć by każdy dostał paczkę jak najszybciej ale udało się ;-) 
98% procent ludzi zadowolona ;-)
Także tego teraz weekendzik zapowiadają piękny więc do działań ;-)
W imieniu całej załogi ANB 
Dziękujemy i Zapraszamy Ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem kolejne 2 zamówienia i jak zawsze wszystko ok.

Ps. Czy do ADBL do owadów 0.5L powinien być atomizerow bo nie dostalem oraz co z opaska mi ADBL bo umieściłem zapytanie w uwagach z ostatniego zamówienia i nie dostalem odp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kita33 napisał:

Dzisiaj odebrałem kolejne 2 zamówienia i jak zawsze wszystko ok.

Ps. Czy do ADBL do owadów 0.5L powinien być atomizerow bo nie dostalem oraz co z opaska mi ADBL bo umieściłem zapytanie w uwagach z ostatniego zamówienia i nie dostalem odp?

Odezwij się do Tomka od którego odbierałeś zamówienie pewnie ma dla ciebie jakiś atomizer choć akurat ty powinieneś ich mieć kilkadziesiąt :D

Co do opasek niestety mi ich nawet na oczy nie widzieliśmy rozeszły się jak byliśmy na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ANB Karol napisał:

Odezwij się do Tomka od którego odbierałeś zamówienie pewnie ma dla ciebie jakiś atomizer choć akurat ty powinieneś ich mieć kilkadziesiąt :D

Co do opasek niestety mi ich nawet na oczy nie widzieliśmy rozeszły się jak byliśmy na urlopie.

Spoko na pewno jakiś znajdę atomizer bo to nie pierwszy i ostatni raz jak kupuje u Was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle szybko, pancernie zapakowane i mały gratis (zapach). Z jednej rzeczy jestem niestety niezadowolony. Zamówiłem 2 pojedyncze ADBL One Shot Tire Pad a otrzymałem 2 gąbki wyjęte z 10paka. Bez opakowania, bez etykiety. I nie chodzi o różnicę w cenie... chciałem po prostu porównać gąbki pojedyncze do tych pakowanych po 10, bo na forum chodzą opinie, że są ciut większe i bardziej trwałe... Zostałem z 12 jednakowymi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fredi88 napisał:

Jak zwykle szybko, pancernie zapakowane i mały gratis (zapach). Z jednej rzeczy jestem niestety niezadowolony. Zamówiłem 2 pojedyncze ADBL One Shot Tire Pad a otrzymałem 2 gąbki wyjęte z 10paka. Bez opakowania, bez etykiety. I nie chodzi o różnicę w cenie... chciałem po prostu porównać gąbki pojedyncze do tych pakowanych po 10, bo na forum chodzą opinię, że są ciut większe i bardziej trwałe... Zostałem z 12 jednakowymi :/

Lekko zwariowałem jak to przeczytałem :roll:
Czego to już na Forum nie wymyślą tylko pytam się po co ?
Od zawsze ! Aplikatory pojedyncze są pozyskiwane z 10-packów więc jakim cudem mają byś jakkolwiek inne.
Prosta sprawa jeśli ktoś nie chce 10szt kupuje sobie na szt.
Więc na prawdę jak mogę ci pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.