Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Muszę Was pochwalić :)

 

Co prawda przysłaliście szampon inny niż ten który zamawiałem ale wymiana błyskawiczna i do tego bonus. Bardzo ładnie. Tak trzymać :good:

 

Dziękujemy ;) jak to się mówi nie myli się ten kto nic nie robi ;)

A my mieliśmy sporo pracy przed świętami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kolejne zamówienie i znowu jestem zadowolony, co prawda karton był poobijany, ale to już wina kuriera, w środku bez szkód. ;)

 

akurat kurier to najmniej niszczy paczki, wiec raczej wina transportu (wrzucenia paczki na tira) ;)

 

Ja także dziś odebrałem swoją paczuszkę - wszystko gra i już cześć zakupów leży na aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwał jak zwał, wdziałem już nie raz jak kurierzy się obchodzą z paczkami. Kartonem ewidentnie ktoś rzucał bo każdy róg był wgnieciony. Mniejsza z tym, najważniejsze, że zawartość nieuszkodzona, a to już zasługa pakowania chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Panowie za zamówienia ;)

 

Dodane po 8 minutach 9 sekundach:

Kiedy będzie dostępny Vampire Liquid?

 

Czekamy jak będzie dostępny u producenta.

 

Dodane po 28 minutach 40 sekundach:

Kiedy będzie dostępny Vampire Liquid?

 

Czekamy na dostawę od producenta niestety nie wiem kiedy będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 10813, trochę tego było. Paczki szybko doszły... Zrobiłem małe zamieszanie ( moja wina ), ale wszystko zostało załatwione na najwyższym poziomie. Nie było qd którego zamówiłem, dostałem dużo droższy środek, i chłopaki nie chcieli dopłaty. .. a ponadto gratis jeszcze... Chyba współpraca będzie dłuższa.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 10813, trochę tego było. Paczki szybko doszły... Zrobiłem małe zamieszanie ( moja wina ), ale wszystko zostało załatwione na najwyższym poziomie. Nie było qd którego zamówiłem, dostałem dużo droższy środek, i chłopaki nie chcieli dopłaty. .. a ponadto gratis jeszcze... Chyba współpraca będzie dłuższa.... ;)

 

Dziękujemy za zamówienie ;-)

Polecamy się na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie o nr 11008 opłacone -- żona mnie zabije ;)

(mam nadzieje, że zapaszek CS jej poprawi humor :D )

 

A tam od razu zabije :-] jak znasz dobrze swoją żonę to CS powinien załatwić sprawę gorzej jak nie trafiłeś z zapachem :D

 

Dodane po 43 sekundach:

Widzę, że paczka jest już w trasie, jesteście WIELCY! :good:

 

Staramy się jak możemy by nasi klienci nie zostali na weekend bez środków do zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.