Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam taką sugestię by w sekcji Domyślne ustawienia wysyłki (dostępna pod "Moje konto") znalazło się pole na firmę, ew. nazwę lokalizacji ułatwiającej kurierowi dostarczenie towaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazidła dotarły całe i zdrowe, nic nie zamarzło, wystawiam ocenę celującą za całokształt :good: pomimo kilku problemów udało się wszystko dogadać na cacy a przy tym miałem okazję porozmawiać telefonicznie z Karolem który do mnie dzwonił jak było coś nie tak, bardzo miło się rozmawiało mam nadzieję że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja aby wymienić parę słów telefonicznie ale najchętniej poznałbym osobiście :mrgreen: no i na koniec mega podziękowania za gratisy bo sporo ich przyszło, nie spodziewałem się aż takiej ilości :good:

 

może by tak glinki VP albo CarPro wprowadzić do sprzedaży (nie jestem zainteresowany ale może ktoś właśnie by któreś chciał kupić) :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez dotarła dzisiaj paczuszka... szybko i sprawnie. nic nie zamarzło, bynajmniej do mnie nie zamarznięte dotarło :) zapakowane jak się należy: korki od butelek pozaklejane taśmą i każda owinięta osobno w folię bąbelkową żeby się nie potłukło :D

 

oby tak dalej postępować z klientami, bo to najważniejsze w całym tym biznesie, to wróżę świetlaną przyszłość :good:

 

pozdr i do następnego...

 

 

a najbardziej to mi się naklejki podobają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paka dotarła cała i zdrowa :)

i Tu muszę podziękować Karolowi który wytrwale odpisywał na moje pytania i wątpliwości : )

i oczywiście dzięki panowie za gratisy i smycz która już wylądowała przy kluczach

 

Polecam :):good:

 

ps:swoją drogą jestem też za wprowadzeniem glinek carpro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany dziękuje Tomkowi z DC, dzielny był, nawet mi anulował zakupy :-]

Oczywiście wszystko w jak najlepszym porządku, to przez moje gapiostwo.

Szybka paczka, fajne gratisy, smyczka i wlepki, już zawsze będę myć - albo wcale albo hand wash only :D

A jak korki zabezpieczone :song: fiu fiu, nic się nie wylało, ani kropelka.

Dziękuję i pozdrawiam ekipę DC

POLCEAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za realizację zamówienia, świetny kontakt telefoniczny, nie ma lipy! :good:

 

oczywiście wszystko jak należy zapakowane, szczelne, nic się nie wylało, dużo folii bąbelkowej pochłonęła paczucha :mrgreen:

 

bonusy też takie jak sobie samemu niejako wymieniłem ;) a pakiet nagród z konkursu konkretny! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła długo oczekiwana paczka :-]

 

Oczywiście realizacja zamówienia na najwyższym poziomie, bardzo fajny kontakt telefoniczny, gratisy i fachowa porada :good: wszystko super zapakowane i na czas.

 

W dziale "Twoj Arsenał" fotki ostatnich zakupów ;)

 

 

Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dostała. oprócz naklejek i smyczy dostałem brillance'a i szampon valetpro. liczyłem, że będzie brillance i bilberry, ale nie wybrzydzam ;P wszystko ładnie zapakowane.

i taka mała sugestia. jak dajecie próbki takich rzeczy jak szampon to dobrze by było pisać na etykiecie jak rozcieńczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne moje zamówienie w tym sklepie zrealizowane szybko i sprawnie. Produkty bardzo starannie zabezpieczone przed destrukcyjnymi działaniami przewoźnika. I tak jak poprzednio dużo prezentów które cieszą i skłaniają do dalszych zakupów :).

Polecam bo ceny mają atrakcyjne i oferta ciągle powiększana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś również odebrałem swoją paczkę. po otworzeniu przeraziłem się w sposób jaki została ona zapakowana... normalnie chłopaki mogliby słać w takich paczkach dzieci albo nerki - takie opatulenie było :good: butelki bardzo starannie pozaklejanie coby ani kropeleczka się nie uroniła :good: każdy produkt osobno owinięty folią bąbelkową, a całość dodatkowo wypełniona tak żeby nic nie latało po kartonie jak żyd po pustym sklepie :mrgreen: w dodatku przy takim małym zamówieniu jakie zrobiłem dostałem aż 4 gratisy + trigger + naklejki + smyczkę i tu chłopaki bardzo mnie zaskoczyli bo na nic nie liczyłem z taką kwotą zamówienia która była po prostu śmieszna. aż mi się głupio zrobiło z tego powodu :oops: ale bardzo dziękuję za takie prezenciki :good:

 

sklep oceniam na 5+ :good::good::good:

 

dziękuję za kolejne udane zakupy 8-) i do następnego razu :roll:

 

[ps] do czego służy ta duża różowa gąbka w kształcie matrioszki co posłużyła jako wypełniacz paczki? :kox::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.