Skocz do zawartości

Czym myjecie felgi ?


przemas22

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Strus napisał:

Czemu mam wrażenie że Twoje posty są nachalną reklamą?

Może dlatego że piszę o raczej mało propsowanej firmie, która ma kilka dobrych produktów.

Pisałem niejednokrotnie i będę powtarzał, że  warto sprawdzić  produkty 4detailer: principale wheel cleaner, APC, płyn do szyb. Te produkty są poprostu dobre.

Dressing do plastików do ty ale szału nie robi.

Słabe produkty to deiron, tar.

 

Nie mam żadnych korzyści płynących z pisania i polecania tych produktów. Masz błędne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, Strus napisał:

@Zdroja0 Mój post jest obecnie bez sensu. To nie było skierowane do Ciebie. Widzę że admini usunęli post do którego odnosiła się moja wypowiedź

tak, był jakiś spam ala bot konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fredi88 napisał:

Był bo sam zgłosiłem... 4 posty, wszędzie zachwalana jedna firma. Nie wiem co takie firmy myślą. Dla mnie to automatycznie antyreklama.

Prawda. Zamiast to założyć temat zrobić jakiś pokaż bla bla. To nie wj*bie się taki na forum i w każdym temacie  zachwala. Rekiny biznesu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy czym usunąć taki nalot na felgach ? Chropowate kropki wyczuwalne pod palcami ani to smoła ani osad z klocków testowałem już rożne środki rozpuszczalniki środki organiczne do usuwania smoły  w tym  mocniejsze jak tenzi alux . Nic nie pomaga a nie chciał bym wydawać fortuny by testować wszystkie produkty .  Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

20190219_175622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@balekkombo użyłeś T&G, ale czy dałeś mu czas na odpowiednia reakcje ?? Trzeba dać czas na zadziałanie chemii oraz powtórzyć zabieg kilkukrotnie.

Jeszcze spróbowałbym może KOCH EULEX 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.02.2019 o 18:06, balekkombo napisał:

Koledzy czym usunąć taki nalot na felgach ? Chropowate kropki wyczuwalne pod palcami ani to smoła ani osad z klocków testowałem już rożne środki rozpuszczalniki środki organiczne do usuwania smoły  w tym  mocniejsze jak tenzi alux . Nic nie pomaga a nie chciał bym wydawać fortuny by testować wszystkie produkty .  Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Koledzy osad ruszył i spływa z Shiny Garage D-Tox  zrobię zdjęcię jak ogarnę wszystkie felgi . Pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie jak się ma Wheel Warrior do Clean Wheela ? Pytam bo sklep w którym planuje zakupy nie ma Cleantecha w ofercie i nie wiem co jest ten Warrior wart 🙂  Ogółem mało info o nim . Nie opłaca mi się kupować samego kwasu i płacić za wysyłkę drugi raz . Więc Alux który się nie pieni lub Wheel Warrior 🙂  Mam nadzieję że pomożecie rozwiązać mój dylemat 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Felgi od wewnętrznej strony mam bardzo brudne, widać, że nikt wcześniej ich regularnie nie mył. 
Tutaj zdjecie: https://imgur.com/bNuYnxJ
Próbowałem deironizerami (Tenzi Krwawa Felga, RRC i 4detailerem Jelly) + pędzel i szczoteczka i niestety bardziej nie chce zejść. 
Czy da się to jakoś usunąć? Tenzi Alux? Glinka? Czy coś mocniejszego? 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kwasu ani rusz 😉 Zazwyczaj ogarniałem Tenzi Alux . Teraz używałem Koch Chemie FELGENREINIGER EXTREME i powiem wam kozak ! Ogarniałem 17tki z bmw , podejrzewam że z 9 lat nie ruszane . Udało się 😉 Leci do mnie kwasik od Clean Tech , zobaczymy co warte 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi od wewnętrznej strony mam bardzo brudne, widać, że nikt wcześniej ich regularnie nie mył. 
Tutaj zdjecie: https://imgur.com/bNuYnxJ
Próbowałem deironizerami (Tenzi Krwawa Felga, RRC i 4detailerem Jelly) + pędzel i szczoteczka i niestety bardziej nie chce zejść. 
Czy da się to jakoś usunąć? Tenzi Alux? Glinka? Czy coś mocniejszego?  

Ironx w żelu, BH autowheel i wrzuć tam cos Ala prickbort/vasco


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.