Jump to content
IGNORED

50/50 - zdjęcia forumowiczów

Recommended Posts

5 godzin temu, mefONE napisał:

Po prawej delkatna rzezba poszla z klejeniem. rozszlifuje spojenie, szpachelki troche przyjdzie  zeby zgubić ew niedoskonałosci i powinno wygladac jak ta po lewej.

Z zewnątrz nie spawasz? 

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Lukaso  nie przebieram sobie w autach i nie idę na łatwiznę... Po to jest i powstała ta cała kosmetyka aut (Detailing) aby większość rzeczy można było zregenerować i ma być to tańsza opcja Nowego.  A

Takie 50/50 ode mnie    Należy wspomnieć, że efekt uzyskany dzięki 3D system ACA I AAT 😉

Posted Images

2 hours ago, RoBee said:

Mam kilka pękniętych plastików po poprzednim właścicielu i kolą mnie w oczy za każdym razem jak jestem blisko. Niestety jasne (mówi się ecri?). Tu chyba nie ma dobrej metody i trzeba wymieniać emoji53.png

Widzę olbrzymi nakład pracy w przywrócenie tego auta do wyglądalności. Opłaci się?

Bardziej chodzi o sam proces niz o jego oplacalnosc. Auto tego wymagalo, a zalezy mi na tym zeby relatywnie szybko poszedl. Jakos nie moglbym sie pogodzic z tym ze poszlo to w takim stanie jak bylo wczesniej.  Skoro juz taki ulep wjechal, niech juz wyjedzie taki zeby wygladal na zadbany... szybkie odkurzanie i bonnetowanie, plastiki zrobie plakiem i bedzie idealnie. Zartuje oczywiscie. Tu idzie gruby komplet. Zawsze mozna lepiej i wiecej, ale nie skupiam sie tylko na tym aucie. 

@Domel Dzięki za zupełnie bezsensowne ukrycie mojego postu. Przepraszam, że z pośród kilku zdjęć mefOne zacytowałem właśnie to jedno, do którego chciałem nawiązać i zadać pytanie.
Dziękuję ci za ten cały wysiłek, który wkładasz w to aby żyło nam się tu przyjemniej.

• Haha 1
  • Moderator

@RoBee ale co sie czepiasz ?? Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem. Wykonał swoja prace jak nie on to Ja bym ci to wywalił. Pozdrawiam 

@RoBee ale co sie czepiasz ?? Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem. Wykonał swoja prace jak nie on to Ja bym ci to wywalił. Pozdrawiam 
Myślę, że punkt powstał w trosce o to abyśmy bie cytowali pierdyliarda zdjęć z relacji, a nie jednego wybranego zdjęcia. A jak pobiorę zdjęcie z postu i wstawię w mojej odpowiedzi to już będzie cacy? Zachowajmy rozsądek.
  • Moderator
4 minuty temu, RoBee napisał:

A jak pobiorę zdjęcie z postu i wstawię w mojej odpowiedzi to już będzie cacy?

Tak

• Moderator
4 godziny temu, RoBee napisał:

@Domel Dzięki za zupełnie bezsensowne ukrycie mojego postu. Przepraszam, że z pośród kilku zdjęć mefOne zacytowałem właśnie to jedno, do którego chciałem nawiązać i zadać pytanie.
Dziękuję ci za ten cały wysiłek, który wkładasz w to aby żyło nam się tu przyjemniej.

Nie ma problemu polecam sie, mam zanotowane KAŻDE cytowanie zdjęć, i tylko trzymam palec na guziki WARN jak bedzie drugi cytat tej osoby, narazie po pierwszym ukryciu wszyscy z "ukrytych" trzymaja poziom, ale czekam, czekam, czekam i notuje 😄

Misja "moderator z elektrody" trwa child devil GIF