Jump to content
IGNORED

50/50 - zdjęcia forumowiczów

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Lukaso  nie przebieram sobie w autach i nie idę na łatwiznę... Po to jest i powstała ta cała kosmetyka aut (Detailing) aby większość rzeczy można było zregenerować i ma być to tańsza opcja Nowego.  A

Takie 50/50 ode mnie    Należy wspomnieć, że efekt uzyskany dzięki 3D system ACA I AAT 😉

Posted Images

Dedykowane bo maja w nazwie czy opisie "bonnet"?? Co według Ciebie znaczy dedykowany środek do podsufitki??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

@Freddy apc należy wypłukać, natomiast bonnetu nie musisz wypłukiwac i jest bezpiecznym środkiem. 

Po Januszowemu, to i APC może użyć jako pre wash, wheel cleaner i szampon, ale gdzie tu logika? 

• Lubię to 5
  • Moderator

@Freddy kolega ci dobrze podpowiada a ty juz masz jakies ale. Dawid napisal tak jak jest, tez sadze ze apc nie nadaje sie do bonnetu ani prania tapicerki 

• Super 2
10 godzin temu, Freddy napisał:

Dobrze że mamy profesorów na forum jest od kogo czerpać wiedzę

Może jestem profesorem chemii i wiem co się dzieje z takim materiałem na dłuższą metę 🙂 

Jestem ciekaw czy ta podsufitka teraz się lepi 🙂 

12 godzin temu, D@ViD napisał:

@Freddy apc należy wypłukać, natomiast bonnetu nie musisz wypłukiwac i jest bezpiecznym środkiem. 

Po Januszowemu, to i APC może użyć jako pre wash, wheel cleaner i szampon, ale gdzie tu logika? 

I byśmy w arsenale mieli tylko 1 butelkę z APC do wszystkiego. A tak nigdy nie możemy się z tym pomieścić - > patrz piwnica @Domel

@Freddy po za tym apce adbla jest dość srednie, trzeba je wypłukać porzadnie. A podsufitki nei mozna moczyc, teraz raz ze bedzie Ci sie lepić to brudu nałapiesz szybciej a wpłukać to juz tego nei wypłuczesz. Bonnet ma taka przewagę że on jak zaschnei to tworzy sie taki pyłek dzieki czemu wystarczy odkurzyc i nie masz juz chemi w środku 

Może jestem profesorem chemii i wiem co się dzieje z takim materiałem na dłuższą metę  
Jestem ciekaw czy ta podsufitka teraz się lepi  
Dziś mija trzeci dzień i podsufitka się nie lepi :)

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

@Rysiob jak zrobi sie wilgotniej na dworze i w aucie to zrozumiesz dlaczego odradzalismy Ci APC. APC niewypłukane pod wpływem wilgoci zacznie na nowo działać

• Moderator
10 minut temu, Marcin1992 napisał:

Opel astra H. Auto 4 lata temu przywiezione z Włoch i myte tylko na szczotkach

Przydałby sie lepszy aparat aby zobaczyc różnice ;)

Godzinę temu, Domel napisał:

Przydałby sie lepszy aparat aby zobaczyc różnice 😉

lepsza inspekcja! potem aparat  🙂 

Z auta po ekipie budowlanej robie zadbane auto rodzinne o względnie utrzymanym jak na 13latka wnętrzu. Dzis będe uzupełniać szpachlą ubytki na boczkach. wczoraj niestety jej nie mialem i pare detali ma widoczne nierownosci. Po zrobionym zabiegu napisze na forum, ze to efekt uzyskany po jakims tanim dresingu 😉 

05911CFC-7903-434D-B53E-1FDB16E67035.jpeg

75987DEA-6E64-4025-92CA-BBE97FDB0467.jpeg

359A56A3-098B-4C88-8E0F-D9A7A743A40A.jpeg

DCD2811D-B0FA-46F6-93FE-C4852A07A955.jpeg

92F6AA1E-A9F9-4FCA-8682-ACF2CD3DE0B5.jpeg

Po prawej delkatna rzezba poszla z klejeniem. rozszlifuje spojenie, szpachelki troche przyjdzie  zeby zgubić ew niedoskonałosci i powinno wygladac jak ta po lewej.

Mam kilka pękniętych plastików po poprzednim właścicielu i kolą mnie w oczy za każdym razem jak jestem blisko. Niestety jasne (mówi się ecri?). Tu chyba nie ma dobrej metody i trzeba wymieniać

Widzę olbrzymi nakład pracy w przywrócenie tego auta do wyglądalności. Opłaci się?