Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, BiałyGTi napisał:

@rafuss to wymyj element i dopiero sprawdzaj bo efekt moze byc zupelnie inny 

Oczywiście mógł bym wymyć ale jakby nie po to używałem 3 in 1 chciałem tylko tym zdjęciem poglądowym pokazać efekt działania tej menzerny, to ze wypełniła rysy to więcej niż pewne ale ciekawe jak długo poleży i będzie cieszyć oko tym blaskiem 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Maxifi w akcji. 

Pre-spray (pięknie się pieni przy szczotkowaniu, b.dobrze rozpuszcza plamy) i power rinse (lekko cytrusowy zapach w pudełku, po płukaniu neutralny). Zdjęcia nie odzwierciedlają efektu po, ale efekt miażdzy. Materiał czysty, miękki, nie klejący. Fotele odzyskały swój naturalny czarny kolor. Wykładzina również wyprana, bardzo szybko, widoczne plamy potraktowane pre-spray. szybkie płukanie i jak nowa.

Czas zainwestować w lepszy odkurzacz.... praca będzie szybka i przyjemna

 

 

Capture.JPG

Capture2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
[mention=21300]Maxifi[/mention] w akcji. 
Pre-spray (pięknie się pieni przy szczotkowaniu, b.dobrze rozpuszcza plamy) i power rinse (lekko cytrusowy zapach w pudełku, po płukaniu neutralny). Zdjęcia nie odzwierciedlają efektu po, ale efekt miażdzy. Materiał czysty, miękki, nie klejący. Fotele odzyskały swój naturalny czarny kolor. Wykładzina również wyprana, bardzo szybko, widoczne plamy potraktowane pre-spray. szybkie płukanie i jak nowa.
Czas zainwestować w lepszy odkurzacz.... praca będzie szybka i przyjemna
 
 
Capture.JPG.ce78eb8d0ea9b736a1e8d9b21c3ea728.JPG
Capture2.JPG.98075e6e291694057bdc3119b5c39d17.JPG
Nie masz wrazenia, ze rinse strasznie sie pieni w trakcie wyplukiwania? Mi taka piana wsli, se co chwila musze georga oprozniac. Woda kak plucze nie ma problemu. A jako pre spray dtosuje Lck Attack

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sadam55 napisał:

Nie masz wrazenia, ze rinse strasznie sie pieni w trakcie wyplukiwania? Mi taka piana wsli, se co chwila musze georga oprozniac. Woda kak plucze nie ma problemu. A jako pre spray dtosuje Lck Attack

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

hmm. moze za dużą dawkę Rinse wsypałeś? sprawdź
owszem robi się piana, ale delikatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie masz wrazenia, ze rinse strasznie sie pieni w trakcie wyplukiwania? Mi taka piana wsli, se co chwila musze georga oprozniac. Woda kak plucze nie ma problemu. A jako pre spray dtosuje Lck Attack

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka



Według mnie to wypłukiwany lck tak się pieni. Nigdy nie miałem problemów z pianą przy praniu zestawem z maxifi.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, sadam55 napisał:

Nie masz wrazenia, ze rinse strasznie sie pieni w trakcie wyplukiwania? Mi taka piana wsli, se co chwila musze georga oprozniac. Woda kak plucze nie ma problemu. A jako pre spray dtosuje Lck Attack

to LCK ci sie pieni a nie Rinse . Uzywam Maxifi juz poszło ok 1 KG płukanki i nic sie nie pieni podczas płukania. Moze byc tak ze Rinse i LCK sie gryza i dlatego powstaje duza ilość piany skoro sama woda tego nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie do końca 50/50, ale moja pierwsza próba polerowania lamp, z braku warunków wkrętarka + papiery 1200/1500/2000/2500 + miękka gąbka + G3

Idealnie nie jest, ale na wiosnę gdy będę mógł zdemontować zderzak i lampy pójdzie do poprawki.

 

5b2hTWT.jpgekKaYz1.jpg

 

W planach ponowna polerka + zabezpieczenie lakierem 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
34 minuty temu, barto125 napisał:

Koch H8? Jaki pad?

Gdzieś pisali, że podobno nie robi się 50/50 polerki na jednym elemencie. 🙂

H8 pad flexi mikro.

Konkretniej jaki to problem ? że zostanie ślad od taśmy ? osobiście nie miałem takie problemu.  Zakładam, że może to być przyczyna złej jakości taśmy, zbyt dużej temperatury i najeżdżania na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KeepeR Jak za ostro pojedziesz, to może zostać schodek, który później będzie trudno zlikwidować. 50/50 na sąsiadujących elementach najlepiej.

Ew. był też przypadek, że razem z taśmą klar odszedł, ale to już przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barto125 napisał:

@KeepeR Jak za ostro pojedziesz, to może zostać schodek, który później będzie trudno zlikwidować. 50/50 na sąsiadujących elementach najlepiej.

Ew. był też przypadek, że razem z taśmą klar odszedł, ale to już przypadek.

Domyśliłem się o co chodzi bo spotkałem się z takimi pytaniami, jednak robiąc 50/50 od jakiś 8 lat nigdy nie miałem takiego przypadku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.