Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

@Crasher stanowczo nie można stwierdzić, ze ten lakier jest miękki. Miękki lakier nie wybacza tak łatwo ataku pastą cuttingową;) Nie jest też tak twardy jak na młodszych modelach C5 czy C6. Fabryczny lakier na C4 A6/S6 jest w miarę przyjazny do polerowania. W tym przypadku zagrała mi kombinacja pad-pasta-maszyna. O dziwo rotacją nie szło to tak dobrze. Natomiast jeśli chodzi o miękki lakier na Audi, nie jest to dziwne. Po moich doświadczeniach z kilkoma starszymi egzemplarzami zauważyłem , że Audi miało miękkie fabryczne lakiery:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 16:57, Rybicki napisał:

@Crasher stanowczo nie można stwierdzić, ze ten lakier jest miękki. Miękki lakier nie wybacza tak łatwo ataku pastą cuttingową;) Nie jest też tak twardy jak na młodszych modelach C5 czy C6. Fabryczny lakier na C4 A6/S6 jest w miarę przyjazny do polerowania. W tym przypadku zagrała mi kombinacja pad-pasta-maszyna. O dziwo rotacją nie szło to tak dobrze. Natomiast jeśli chodzi o miękki lakier na Audi, nie jest to dziwne. Po moich doświadczeniach z kilkoma starszymi egzemplarzami zauważyłem , że Audi miało miękkie fabryczne lakiery:)

 

Potwierdzam, Audi A6 1995 sąsiada (oryginalny lakier) już po kilku latach miało dosłownie ogrom swirli - z jednej strony rozumiem że lakier się rysuje w mniejszym/większym stopniu ale tam to przechodziło wszelkie wyobrażenia :) jak na Audi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14019]Danielck33[/mention]  efekt sie utrzymal? Podloga nie jest sliska? Masz moze foto calosci? I jaki to dokladnie srodek od ag bo na zdjeciu nie moge odczytac 
Środek to Autoglym bumper and trim gel. Fotki bede mial jutro jak wloze wykladzine do srodka. A śliskie po nalozeniu jest bardzo ale po przetarciu mokrą mikro fibra trochę mniej sliskie. Jak robile zderzaki też wydawało sie ze sliski i tluste i ze będzie brud łapać ale po 3 dniach srodek ładnie sie wchlonal zobaczymy jak to bedzie z gumą. Fotki będą jutro wieczorem.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek to Autoglym bumper and trim gel. Fotki bede mial jutro jak wloze wykladzine do srodka. A śliskie po nalozeniu jest bardzo ale po przetarciu mokrą mikro fibra trochę mniej sliskie. Jak robile zderzaki też wydawało sie ze sliski i tluste i ze będzie brud łapać ale po 3 dniach srodek ładnie sie wchlonal zobaczymy jak to bedzie z gumą. Fotki będą jutro wieczorem.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Reszta zdjęć porobie jeszcze jak wszystko będzie poskladane959401d35d87edca05b8841f232e4c7a.jpg612dc036074dc947817f837dcf91a946.jpg41062582659d15baa77e12efd373d56d.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykładzina dalej jest śliska w tej t5?
Jak się ręką przesunie to czuć że jest śliskie, ale pod butami już tego tak nie czuć. Ale i też nie ma za bardzo jak wyschnąć bo auto cały czas na dworze stoi.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Grzechu23 Też juz mam ta paste i czekam za paczką z padami własnie. Też bedzię żółty pad od Royal Pads. Tylko że maszyna DB5800S :) A czym sobie tam tak amatorsko podświetlasz? Żarówka LED? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka to zwykła biurkowa z mocnym zimnym LED'em ;) jeszcze nie jestem na etapie profi lamp.
Tutaj na samym początku ją widać.
Wspomagałem się jeszcze oczywiście zwykła małą latarką LED kupioną głównie pod inspekcje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.