Skocz do zawartości
CAR CRAZY

www.ShowCarShine.pl kod: KA : RABAT 5% - wysyłka od 6zł

Rekomendowane odpowiedzi

@CAR CRAZY  Zamówienie dotarło, szkoda że nie było DM Interior Magic, ani nie udało się załapać na testerek.

Duży ten Białystok, paczka drogę od paczkomatu nadawczego do oddziału pokonywała prawie 23 godziny:D

I jeszcze jedno, do DM APC Magic nie powinno być dołączonego atomizera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, krzychusc napisał:

do DM APC Magic nie powinno być dołączonego atomizera?

Nie. APC jest bez atomizera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Fredi88 Dzięki.Zasugerowałem się tym:

Opakowanie:

APC od DM dostajemy w klasycznej butelce znanej z innych produktów tego producenta. Nowością w przypadku APC jest dyspenser, inny niż te standardowe a przy tym pasujący wyglądem do butelki. Już przy recenzji któregoś z produktów wspomniałem, że ja osobiście lubię ten styl opakowania. Widać tutaj, że ktoś przyłożył się do wyglądu i funkcjonalności. Firmowe hologramy, kod QR, minimalistyczna etykieta nazwiązująca kolorem do zawartości :good: Z praktycznego punktu widzenia też nie można nic zarzucić opakowaniu, nie wygina się, nie zasysa, atomizer dobrze rozpyla, nie leje się po rękach. Ktoś powie, że detale ale to one wpływają na obraz całości. Tutaj w mojej ocenie jest bardzo dobrze.

APC jest rozcieńczalne do 1:10, ale producent dodaje też atomizer jeżeli ktoś chciałby użyć koncentratu :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, krzychusc napisał:

APC jest rozcieńczalne do 1:10, ale producent dodaje też atomizer jeżeli ktoś chciałby użyć koncentratu :good:

Hmm to może najlepiej niech wypowie się sam Piotr @Detailer's Magic :) Ja w każdym razie atomizera do magicznego APC nie dostałem. Dlatego napisałem, że go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzychusc Przepraszam najmocniej ale w tym wypadku to nasz błąd.  Jeszcze raz przepraszam, jak temat pilny do daj znać i doślemy a jak nie to przypomnij o nim w kolejnym zamówieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CAR CRAZY zapowiada się jakaś tłusta promocja na "tłusty czwartek"?

albo walentynkowa dla zakochanych w detailingu?

a może jakaś na Wasze 8 Urodziny? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbę. Zrobiłem zamówienie i wysłałem pieniądze, czy możesz dorzucić NIELSEN NAP EXTRA 1L - MOCNO PIENIĄCY a ja doślę za niego kasę? Aby było już w tej jednej paczce. Jeżeli tak to proszę dane do przelewu.
Nr zamienia 38631

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CAR CRAZY widzę, ze po mału pojawia się u Ciebie Invisible Glass, czekam na piankę do czyszczenia szyb i biorę karton 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arkeolowy niestety na razie z pianką jest problem, będzie ale nie wiem czy dopiero nie jesienią....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówienie 40532 poszło 🙂 po dłuższej przerwie czas odświeżyć zapasy i później auto 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zibi nie mamy twojego maila w naszej bazie, najpierw musisz się zarejestrować w sklepie

@keza Dziękujemy ślicznie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o dopisanie do grupy krzysztof.peciak@gmail.com.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

david2888@wp.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi