Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

@CAR CRAZY  Zamówienie dotarło, szkoda że nie było DM Interior Magic, ani nie udało się załapać na testerek.

Duży ten Białystok, paczka drogę od paczkomatu nadawczego do oddziału pokonywała prawie 23 godziny:D

I jeszcze jedno, do DM APC Magic nie powinno być dołączonego atomizera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 Dzięki.Zasugerowałem się tym:

 

Opakowanie:

 

APC od DM dostajemy w klasycznej butelce znanej z innych produktów tego producenta. Nowością w przypadku APC jest dyspenser, inny niż te standardowe a przy tym pasujący wyglądem do butelki. Już przy recenzji któregoś z produktów wspomniałem, że ja osobiście lubię ten styl opakowania. Widać tutaj, że ktoś przyłożył się do wyglądu i funkcjonalności. Firmowe hologramy, kod QR, minimalistyczna etykieta nazwiązująca kolorem do zawartości :good: Z praktycznego punktu widzenia też nie można nic zarzucić opakowaniu, nie wygina się, nie zasysa, atomizer dobrze rozpyla, nie leje się po rękach. Ktoś powie, że detale ale to one wpływają na obraz całości. Tutaj w mojej ocenie jest bardzo dobrze.

 

APC jest rozcieńczalne do 1:10, ale producent dodaje też atomizer jeżeli ktoś chciałby użyć koncentratu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzychusc napisał:

APC jest rozcieńczalne do 1:10, ale producent dodaje też atomizer jeżeli ktoś chciałby użyć koncentratu :good:

Hmm to może najlepiej niech wypowie się sam Piotr @Detailer's Magic :) Ja w każdym razie atomizera do magicznego APC nie dostałem. Dlatego napisałem, że go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam prośbę. Zrobiłem zamówienie i wysłałem pieniądze, czy możesz dorzucić NIELSEN NAP EXTRA 1L - MOCNO PIENIĄCY a ja doślę za niego kasę? Aby było już w tej jednej paczce. Jeżeli tak to proszę dane do przelewu.
Nr zamienia 38631

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym podziękować i jednocześnie pochwalić za profesjonalne i miłe podejście do tematu sprzedaży internetowej w czasie świąteczno-noworocznym.

#42947

Przesyłka odebrana - wszystko pasuje.

POLECAM sklep Show Car Shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.