Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

[ref]BiałyGTi[/ref], :D:good:

[ref]foxy82[/ref], Dystrybutor przysłał ile przysłał i czekamy na kolejną partię, mam nadzieję że kilka dni i dojedzie a nie jak poprzednim razem 3 miesiące...

 

 

 

[ref]wiran[/ref],

 

rupes

Lake Country CCS 80mm

Lake Country Force

Lake Country HD

 

poza tymi śmiało można próbować z tańszych NAt, flexipads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

[ref]wiran[/ref], [ref]Jarek_Cuma[/ref], [ref]LathanderAldoni[/ref], Przepraszam że dopiero teraz , mieliśmy jednodniowe opóźnienie w wysyłce ale i tak przesyłki już na pewno u Was. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.06.2016 o 17:49, Alu. napisał:

Witam,mam mały problem. Ponad miesiąc temu złożyłem u Was zamówienie(nr:26049), w którym było między innymi AG SRP 500ml. Całe zamówienie dotarło, lecz ostatnio gdy przeglądałem swoje kosmetyki zauważyłem, że otrzymane AG SRP jest w opakowaniu 325ml, co już daje znaczną różnicę w cenie. Środek ten niestety już był raz użyty,czy jest jeszcze jakaś możliwość wyjaśnienia tej sprawy?

Przepraszam, że tak późno daję informację, ale chciałbym podziękować sklepowi za konkretne i fachowe podejście do sprawy. Otrzymałem natychmiastowy zwrot różnicy w cenie tych opakowań, więc jak najbardziej polecam sklep za podejście do klienta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie dostałem zamówienie nr 34541
Kiedyś byłem zadowolony, dzisiaj już nie koniecznie. Zaznaczyłem, że proszę o paragon, brak w paczce.
Na stronie wyraźnie dressing jest z atomizer, ja go nie dostałem. Trochę nie bardzo mi się to podoba 51d5903fc857d7e1d32f2ca48bf897c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

rustin  

Przepraszam że dopiero teraz pisze ale nadal jeszcze część z nas jest na urlopie, co do zamówienia to par. powinien  być w paczce , jak nie było gdzieś między gąbkami to napisz do nas maila to doślę wersję elektroniczną, oraz napisz info odnośnie atomizera bo  powinien być przy produkcie a być może pośpiech w pakowaniu wygenerował błąd.  Napisz swoje uwagi do nas na info@showcarshine.pl i doślemy to co brakujące.

Ogólnie to w razie braków najszybciej proszę pisać na maila bo mail na pewno jest częściej sprawdzany niż KA i sprawa będzie szybciej rozwiązana.

adamm883    :

 

gotowe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dziękuję za super gratis do ostatniego zamówienia (będzie test na forum i - mam nadzieję - produkt trafi do sprzedaży, bo z relacji w Necie zapowiada się pozytywnie). Złożone kolejne zamówienie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Eidos71 udało się znaleźć ceramic coat o którym pisałeś, więc dodałem do testów, liczę na sprawdzenie i podzielenie się opinią, jak się sprawdzi to oczywiście dodamy do oferty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W czerwcu kupiłem szczotkę do felg - SOFT WHEEL BRUSH ostatnio szczotka się rozleciała, więc w poniedziałek napisałem maila z reklamacją, wczoraj dostałem odpowiedź - wymienimy na nową, dziś przychodzi sms z informacją że paczka została wysłan

Wielki szacun za profesjonalne podejście do klienta, oby więcej takich sprzedawców :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zamówienie 37420 złożone i opłacone. Poszło sporo tego bo zapasy się mocno skończyły.
EDIT:
Paczka doszła, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczone ale niestety bez gratisów ;( a zamówienie poszło naprawdę spore. Liczyłem chociaż na mała szmatkę ;p

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Partner forum

@Patryk14 Korzystając z tak dużej promocji jaka była w Black Friday niestety nie jesteśmy w stanie nic dodać dodatkowego do paczki. Jakbyś nie wpisał kodu rabatowego na pewno coś by wpadło.

 

@BiałyGTi dziękuje za pozytywną opinię :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@CAR CRAZY jak zawsze wszystko ok - nasze ostatnie zamówienie w tym roku więc Wesołych Świąt i do następnego zamówienia za rok! :D

ADBL Interior QD - faktycznie bajeczny zapach, ale Shiny Garage Carnauba Spray Wax jeszcze lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.