Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam

 

te nowe glinki to prawdopodobnie takie jak ma temachem ze względu na kolor i miękkość są takie same, tylko udało nam się je dostać w 50g, ze względu na dużo większe zapotrzebowanie na 50g niż 200g.

Nie są ślicznie opakowane itp. ale w takim produkcie chyba nie o to chodzi ma działać i nie być drogi ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam glinkę 200gr od temachem (fioletową) i wydaje mi się ,że są to sztuki nieobrandowane z fabryki. Wierzyć mi się nie chce ,że te brandowane Dodo, Diamondbrite czy ChG to jest coś innego. Tak samo z ręcznikami i aplikatorami - te z Dodo to to samo co sprzedaje HoW (przynajmniej fantastic fur oraz Blue Roo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Łukasz,

 

Glinkuje przeważnie 2 razy w roku na wiosnę i jesienią. Więc już sporo jest naleciałości na lakierze no i najczęściej takie 25gram jest do wyrzucenia. Jeżeli glinkowanie wyjdzie częściej to wtedy glinka może być jeszcze zdatna do użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłka dotarła bardzo szybko tylko po otwarciu koperty poczułem piękny zapach próbki super slick car wash-wypadki się zdarzają żalu nie mam,z braku pogody na mycie korci mnie aby resztki tej próbki wypić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Marco, :good:

 

Sikorex dokładnie wypadki się zdarzają, następnym razem daj znać to dorzucę jedną więcej ;)

 

P.S. będzie nowa promocja gratisowa, od dzisiaj albo jutra :-] , jak tylko będzie pewne kiedy ruszy to na pewno będzie tu reklama 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

wikto32 :good:

 

Nowa promocja w sklepie !!!

 

Zamiast małych próbek teraz GRATIS są duże naklejki :-]

 

 

2317b9d9814644d0.jpg

 

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

Oczywiście jeżeli ktoś chce próbkę zamiast naklejek to proszę o info przy zamówieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pawelszakal,

tu na stronie pod informacją o próbkach jest zdjęcie produktów jakie mamy próbki.

 

http://showcarshine.pl/content/7-gratisy

 

ilość zależy od zamówienia, chociaż nawet przy jednym kosmetyku też byś coś dostał ;) A próbka jakiego produktu to już zależy od ciebie i czy jest to akurat na stanie próbek.

pozdrawiam

 

Od czasu tego zdjęcia ilość produktów na próbki się lekko powiększyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.