Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

daniel.ch7, powinien być jeszcze w tym tygodniu.

 

DemptD, FLEXIPADS VELCRO SOFT PAD 75MM - jak nie w tym to w przyszłym tygodniu będzie dostawa.

 

Jest inne rozwiązanie , mam na miejscu adaptery które wkręcasz w gwint w standardowym BP na m14 i robi ci się końcówka do wiertarki.

 

 

 

 

Quik out nie ma w hurtowni i nie mam pojęcia kiedy wróci, teraz na jego miejsce jest meguiars carpet cleaner.

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy89, TY MÓWISZ SERIO???????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

trochę się przejechałem

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol:

 

Mariusz nie pozostaje Ci nic innego jak wysłać koledze coś w ramach rekompensaty :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy89, TY MÓWISZ SERIO???????????????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

trochę się przejechałem

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol:

 

Mariusz nie pozostaje Ci nic innego jak wysłać koledze coś w ramach rekompensaty :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Przy tej kwocie przynajmniej 100ml CF Regular :/ Widać, że SCS się psuje :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów gratisowych do zakupów.

 

 

 

Przy większych zamówieniach ilość gratisów oczywiście może ulec powiększeniu.

 

 

 

Bardzo często mamy ofertę gratisową skierowaną dla klientów robiących zakupy za określoną kwotę np powyżej 200zł, tego typu promocje widoczne są na głównej stronie sklepu

 

 

http://showcarshine.pl/1429-showcarshin ... -pack.html

http://showcarshine.pl/aplikatory/392-m ... -opon.html

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Chudy89, Nie wiem co napisać .... :o:dontknow: oczywiście rabat, wysyłka pobraniowa za 5zł to się nie liczy, a niestety to wszystko kosztuje. Jestem bardzo wdzięczny za zamówienie i jednocześnie przykro że nie spełniłem twoich oczekiwań.

 

Każdy ma inną wizję co jest jemu dobrym gratisem, dostałem nie dawno mail-a od klienta który był nie zadowolony bo dostał jakieś aplikatory i był zły że przy kupnie kilku produktów meguiars nie dostał przynajmniej jednego produktu gratis bo jak był w USA to mieli promocję że do 3 dają 4 gratis , a ja mu nie dałem :dontknow: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne zamówienie nr. 9210 Kasa już poleciała.

 

 

Ja nigdy nie miałem problemów z gratisami od SCS, w przeciwieństwie do innych sklepów, gdzie robiłem zakupy za ponad 200zł ,300zł, celowo nie użyłem rabatu a nie dostałem nawet aplikatora. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale jak dla mnie najlepszy sklep to SCS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO bez sensu przecież robić zamówienie i oczekiwać gratisów. No ludzie, heloł :kox: Kupuje się to co potrzeba i jeszcze nie wiadomo czego się oczekuje. Dla mnie bez sensu kupować coś za gruby hajs i łudzić się, że dostanie się nie wiadomo jaki gratis. Kupuję co mi trzeba i tyle. Nie robię zakupów, żeby dostać gratis. Tak jakby w piekarni do chleba dorzucali bułkę za 20 gr. Nie dostajesz buły i foch :wallbash::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez musze cos napisac... Chyba kolega myslal ze jeszcze cale opakowania albo ileś probek dostanie... Rabat, przesylka, aplikatory i jeszcze malo. Bym napisal ze malo zamowiles w takim razie :P Zrob wieksze zamowienie, moze cos wiecej dostaniesz. Nie kazdemu sie dogodzi... ja bym cieszyl sie i z tych aplikatorow :) Bo nigdzie nie jest napisane ze po przekroczeniu kwoty xx dostaniesz gratisow za xx. Troche juz w SCS zamawialem i nigdy nie moge powiedziec ze cos bylo nie tak albo ze gratisow malo... zawsze bylo :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów gratisowych do zakupów.

 

 

 

Przy większych zamówieniach ilość gratisów oczywiście może ulec powiększeniu.

 

 

 

Bardzo często mamy ofertę gratisową skierowaną dla klientów robiących zakupy za określoną kwotę np powyżej 200zł, tego typu promocje widoczne są na głównej stronie sklepu

 

 

http://showcarshine.pl/1429-showcarshin ... -pack.html

http://showcarshine.pl/aplikatory/392-m ... -opon.html

 

:/

 

poczytaj to o czym już pisałem: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#273146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratis to jest dobra wola sprzedającego, nic więcej nic mniej. SCS jako jeden z niewielu daje tyle gratisów że czasem szczęka mi do podłogi spada. Dla mnie gratis to jest miły gest sprzedającego i dlatego chemia do auta tylko od ShowCarShine.

 

miło jest dostawać gratisy i rabaty, ale na miłość boską opamiętajcie się ludzie ... Ktoś, kto prowadzi sklep też musi z czegoś żyć, a jak nie dostaniecie czegoś, co kosztuje 5 zł to może nic wam nie będzie ... :wallbash:

 

Daj Polakowi palec to całą rękę up..... rniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, moje zamówienie wczoraj dotarło, aż się zdziwiłem, że tak szybko. Jeszcze pewnie na wiosnę puszcze jedno zamówienie z jakimiś drobnostkami i będę całkowicie wyposażony by zatroszczyć się należycie o moje pojazdy. Dzieki i do nastepnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.