Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Witam wszystkich :)

 

Zakończyliśmy prace nad przygotowaniem nowego sklepu internetowego ShowCarShine !!!

 

 

Zapraszamy do świata ShowCarShine na www.showcarshine.pl

 

Oferta dla forum kosemtykaaut 8-)

 

Rabat:

 

5% na cały asortyment

 

 

 

Koszt wysyłki paczek już od 6zł

Darmowa wysyłka przy zamówieniach od 300zł

 

 

Hasło rabatowe to KA

 

Należy je wpisać w podsumowaniu zakupów w miejscu "KUPONY" i zatwierdzić. Działa także przy zakupach jako "gość"

 

Inna metoda otrzymania rabatu to dopisanie się do stałej grupy rabatowej , szczegóły w tym temacie:

 

http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=49&t=25171

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rejestracji w sklepie.

 

 

Wkrótce kolejne marki ......

 

Pozdrawiam miłośników :ad:

 

 

 

Aktualne promocje w tym temacie na ostatniej stronie :

 

Okresowe promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Partner forum

kuflik,

 

Dokładnie wiem o tym ale nie chce robić sklepu dla zakładów lakierniczych tylko dla pasjonatów detailingu i dlatego zdecydowałem się na wprowadzenie padów gdyż jest to najczęściej kupowany produkt z gamy 3M, niektóre pasty też być może się pojawią ale to w przyszłości

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

bartek881

 

Opisy oczywiście będą tylko przedstawiciel robi ostatnie poprawki.

 

MetalMagnes

 

Dzięki wielki miałem o to prosić ;)

 

przemas22

 

Też nie do końca mi się podoba, ale nie mogę ustawiać w kolejności jak mi się podoba tylko sklep robi to sam według alfabetu a zależało mi na tym żeby te kategorie były w takiej kolejności.

 

Dziękuje za pozytywne nastawienie 8-)

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 22 Styczeń 2010, 20:42 ]

Opisy Poorboys World uzupełnione :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, czy wiesz może jaka jest zawartość % carnauby w poszczególnych woskach Poorboys? I jaka jest to carnauba?

Czy są to woski, które bardzo łatwo się nakłada i wykańcza? (easy on, easy off).

Z opisów i reklam wyglądają bajecznie;-)

 

POORBOY'S WORLD EX-P SEALANT-jak z trwałością tego sealanta? W opisie jest napisane ,,...Doskonale wygląda na jasnych i metalicznych powierzchniach..." Czy sprawdziłby się na ciemnoniebieskim metaliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, czy wiesz może jaka jest zawartość % carnauby w poszczególnych woskach Poorboys? I jaka jest to carnauba?

Czy są to woski, które bardzo łatwo się nakłada i wykańcza? (easy on, easy off).

Z opisów i reklam wyglądają bajecznie;-)

 

POORBOY'S WORLD EX-P SEALANT-jak z trwałością tego sealanta? W opisie jest napisane ,,...Doskonale wygląda na jasnych i metalicznych powierzchniach..." Czy sprawdziłby się na ciemnoniebieskim metaliku?

 

Z zawartością % carnauby w woskach już wiele tematów było .... :)

 

Wszystkie produkty PB zaprojektowane są z "parametrem easy on, easy off" dodatkowo zaletą wszystkich jest, że tyczy się to też pracy w pełnym słońcu

 

Trwałość EX-P zależy od warunków w jakim jest eksploatowny samochód .. ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie idać jaką "gwarancję"

bezpiecznie mogę powiedzieć , że 1-8 miesięcy

 

na pewno sprawdzi się dobrze na ciemnoniebieskim metaliku, a zmaksymalizować efekty wizualne uży natty blue lub natty red (w zależności od tego czy chcesz bardziej uzyskać efekt głębki czy wet look) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MetalMagnes,

 

Szlacht ma racje.

 

Co do zawartości carnauby to tak jak większość producentów tak i Poorboy's niestety nie podaje dokładnej zawartości carnauby może jedynie się domyślać porównując z innymi woskami

 

Ex-p na ciemnoniebieskim oczywiście że będzie wyglądał ok tylko kwestia jaki efekt chcesz uzyskać czy bardziej sztucznego lustra czy poprawy głębi jeżeli zależy ci na ostrym połysku i efekcie lustra to Ex-p będzie odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Ex jest mieszanką seleanta i wosku carnauba więc efekt końcowy nie będzie taki sztuczny jak samego Ex-P, na ciemnym kolorze różnica może być widoczna dla bardziej wprawionego oko ale przy jasnych kolorach będzie to gorzej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Kaliber93mm,

 

witam

 

tak oferta będzie rozszerzona i już dodaliśmy kilka produktów jednak nie ukrywam że oferta w sklepie będzie na pewno korzystniejsza

 

Niestety koszty sprzedaży na allegro nie są małe przez co są to dla nas spore ograniczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Evo,

 

Samych próbek nie sprzedajemy gdyż za dużo z tym roboty.

 

Ale w nadchodzącym sezonie powinny pojawić się wszystkie oryginalne Sample Poorboy's World ;) Jak tylko się pojawią to będą w ofercie.

 

MetalMAgnes

 

Tak jak każdy sealant czyli powyżej zera no i czym bliżej 10 stopni tym lepiej a jak powyżej 10 to wogóle :good:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.