Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Koledzy możecie polecić coś z klasyków do 700-800zł ?

Potrzebuję prostego, eleganckiego zegarka do garnituru.

Myślałem wstępnie nad czymś takim jak w linkach poniżej:

 

http://allegro.pl/est-daniel-wellington ... 73280.html

 

http://allegro.pl/est-daniel-wellington ... 65363.html

 

Co o tym myślicie ? Budżet niższy niż założyłem, ale chodzi raczej tylko o pokazanie czegoś na wzór.

Brakuje mi w nim tej 3-ciej wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam obecnie zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś nowego zegarka.Interesuje mnie firma Seiko. Spodobał mi się ten:

seiko-SSC009P3.jpg

 

Ma ktos może chronograf tej firmy? Jak się sprawdza? Szukam czegoś wygodnego, na wiekszy nadgarstek i jak najbardizej uniwersalnego.Zależy mi ogólnie na tym aby zegarek pasował zarówno do ubrań codziennych jak i eleganckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tych trzech wybrałbym fossil, przynajmniej w środku powinien tam siedzieć kwarc citizena.

Osobiście jednak w życiu bym nie dał 800 zł za zegarek typu fashion.

Poszukaj w tej cenie coś z seiko, adriatica, casio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inne podejście. Za 800zł i tak cudu techniki nie kupisz ani nie podniesiesz swojego statusu. Więc jaka to różnica czego będziesz używał jako męskiej biżuterii? Ja w takiej cenie kupiłbym to co mi się podoba a w tym zegarki "fashion" są praktycznie nie do pobicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że lepiej kupić coś z sensownym mechanizmem, coś co bedzie lepiej wykonane, służyło długo bezawaryjnje, od firmy, która specjalizuje się w zegarkach? Niż zegarek tzw majtkowiec za 800zł, w którym mechanizm wewnętrzny jest kupą, a płacisz tylko za logo TH, DW, czy inny Dajzel ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmorka, uprościłem maksymalnie. Wiesz o co mi chodzi. Wybrzydzać na modele czy mechanizmy to można w Zegarkach a nie w gadżetach za 800zł. To moje zdanie i jeśli ktoś się z nim nie zgadza to nie ma problemu. Zegarki z kategorii fashion mają przynajmniej wygląd na czasie i zgodny z modą (bez względu na to jak kto podchodzi do takich spraw jak moda). Modele "cenionych" producentów wyglądają niestety wszystkie dość kiepsko (znów - to moje zdanie). A traktowanie zakupu zegarka za 8 stówek jako inwestycji na lata... cóż, to już lepiej przepić ;)

Znam kilka osób którzy kupują samochody za 500+ i zegarki za 100+ nie dlatego że chcą ale muszą bo z innymi nie wypada się pokazać w "towarzystwie". Nie jest to wcale takie rzadkie, i występuje bez względu na kraj. Dla mnie to abstrakcja, przynajmniej na ten moment. Nie sądzę jednak żeby było mi dane sprawdzić czy wydanie 25000E i więcej na coś co ma być na nadgarstku tylko przez chwilę  to wydatek z rodzaju przykrych czy fajnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomek1419 napisał:

Warto kupić zegarek firmy Timbarland, Fossil lub Tommy Hilfilger?

Jeśli tak to gdzie najlepiej? Szukam czegoś w granicach 800zł :)

Czy macie coś lepszego do zaoferowania? :)

 

Nie. Te zegarki są warte maksymalnie 200-300 złotych i więcej nie ma sensu na nie wydawać. Za 800 popatrz na Seiko, Zeppelin, Junkers, Citizen, Orient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.