Skocz do zawartości

4nano Predator APC


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zasponsorowałem sobie Predatora i jest naprawdę ok, od początku miał służyć do wyczyszczenia skórzanej kanapy w jasnym kolorze... wynik był conajmniej zadowalający, jednak najlepiej mi się nim pracowało po rozcieńczeniu 1:3, polecam produkt do zadań domowych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh kurde nie mam takiego sprzetu no trudno hehe

 

[ Dodano: 21 Grudzień 2011, 21:01 ]

Dodaje foty do testu

zdjcie0698p.jpg

po umyciu wysuszeniu i nałożeniu dressingu

zdjcie0744h.jpg

Następnie podziałałem coś pod maską

zdjcie0716y.jpg

zdjcie0715n.jpg

po

zdjcie0728x.jpg

zdjcie0737o.jpg

Drobne szczegóły, które każdy detailer uwielbia :lol:

zdjcie0710.jpg

po

zdjcie0723.jpg

zdjcie0739f.jpg

Czas na drobny nagar z silnika po wewnętrznej stronie maski

zdjcie0707.jpg

zdjcie0708.jpg

po

zdjcie0740m.jpg

co tam dalej hmm może zamek nie czyszczony chyba nigdy?piękna grubiutka warstwa brudu

zdjcie0709a.jpg

zdjcie0727u.jpg

tu potrzebne były dwa podejścia predatora widać, że ruszył ten syf ale w 100% sobie nie poradził nie chciałem używać szczotki drucianej bo nie o to tu chodziło

zdjcie0735.jpg

zdjcie0736.jpg

zdjcie0734j.jpg

Spróbowałem też z nagarem na samym silniku coś też ruszył...

mega stary syf

zdjcie0717h.jpg

po

zdjcie0726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do testu posłużyło mi A3 z uszczelką zabrudzoną pastą polerską i mega syfem na progach.

Do tego Predator miał usunąć delikatne kleje, gume, smołe więc spróbowałem w miejscach po taśmie 3M 3434.

 

IMG_4567.jpg

IMG_4568.jpg

IMG_4568.jpg

IMG_4569.jpg

 

 

Pryskamy:IMG_4570.jpg

 

Pędzelek (a jak! :lol: ):

IMG_4571.jpg

 

 

IMG_4572.jpg

IMG_4573.jpg

IMG_4574.jpg

 

Po przeshnięciu:

IMG_4581.jpg

IMG_4582.jpg

IMG_4583.jpg

IMG_4586.jpg

 

Tutaj porównianie z zabezpieczoną uszczelką PB TR:

IMG_4593.jpg

 

Jak widać mimo że uszczeli są pielęgnowane na bieżąco to syf jak cholera. Predator to mega penetrator :good:

 

 

Progi. (sory za syf w środku, chyba trafiłem na nie to forum co miałem :oops: )

IMG_4575.jpg

IMG_4576.jpg

IMG_4577.jpg

IMG_4578.jpg

IMG_4579.jpg

IMG_4580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu, nawet bardzo dostałem próbkę APC od 4nano. Zwłoka spora, ale najpierw choroba, później nie specjalna pogoda a następnie święta poza domem. Przepraszam :oops:

 

Krótki opis:

Biała, rzadka ciecz. Zapach mocny, wyczuwalny. W zamkniętym pomieszczeniu może być drażniący. Przypominał mi zapach nakładanej farby do włosów, pomieszanej z cytrynami ;)

 

TpmE6.jpg

 

Obiekt testu

Moje stalowe felgi. Nie myte jakiś miesiąc, przebieg ~1,5k km. Luźny brud spłukany wężem ogrodowym z ciśnieniem widocznym na filmiku, który znajduje się na końcu. Strona prawa była spryskana APC Nielsena w stężeniu 1:4

 

4nano:

PRZED

NA83v.jpg

 

PO

cJM8k.jpg

 

Koło nr 2 PRZED

c9N23.jpg

 

PO

nngxC.jpg

 

Nielsen

 

PRZED (troche mi się psiknęło przed zdjęciem :) )

 

et4Ui.jpg

 

PO

 

l19iH.jpg

 

Kolo nr 2 - PRZED

AOJ4p.jpg

 

PO

NtfX5.jpg

 

I filmik ze spłukiwania 4nano

 

 

Podsumowanie

Produkt od 4nano zaskoczył mnie pozytywnie. Bardzo małe zużycie i dobre działanie.

Podoba mi się również biały kolor produktu :D

Została mi jeszcze duża ilość, tak że zrobię jeszcze jakis mały test na czym innym, np. wnękach w drugim samochodzie. W moim stety/niestety są czyste więc nie miałem takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Musze przyznac, ze mam bardzo pozytywne odczucia po tym APC (na tyle, ze w tym tyg dokupuje jeszcze 1litr) Szczegolne wrazenie zrobil na mnie na plytkach balkonowych, nie mytych gdzies 10 lat. Probowalem juz to czyscic roznymi srodkami i efekty byly bardzo mizerne, a po 4nano az zmienily kolor.

Narazie testowalem srodek tak jak zaleca producent i w rozcienczeniu 1:4. Efekty bardzo podobne, wszystko szlo domyc, rozcienczony trzeba minimalnie dluzej zostawic zeby mogl zadzialac.

 

Mam jednak takie pytanie, ktos moze testowal juz srodek na tapicerce? (w temacie widze jedynie test na dywanikach). Jezeli tak to moze sie podzielic wrazeniami? Bo prawde mowiac zachecony skutecznoscia tegp APC zastanawiam sie czy warto kupowac jakis dedykowany prespray. Nie mam niestety mozliwosci przetestowania, bo odkurzacz ekstrakcyjny musze wypozyczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemekc1, dzieki za pozytyw ;)

 

Jezeli moje slowa Cie zadowola, to radzi sobie bardzo przyjemnie jezeli chodzi o prespray, niestety nie mam porownania do innej chemii przeznaczonej stricte do tego celu :/ Jezeli chodzi o skore to sporo juz osob zrezygnowalo z dedykowanych srodkow na rzecz predatora ;)

 

img2396y.jpg

 

Przepraszam za jakosc. Postaram sie zrobic podobne foto z tapicerka materialowa wkrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha niedalej jak wczoraj uzbroiłem się w sprzęt do czyszczenia skórzanego wypoczynku wraz z dwoma fotelami- jednym słowem było co czyścić, zanim rozdziewiczyłem jakiekolwiek opakowanie środków do skóry zacząłem czyszczenie predatorem i tak już zostałem do końca, do tego właśnie celu moim zdaniem Predator jest wręcz rewelacyjny, w pracach przy aucie jednak wolę moje sprawdzone APC....A i na cały wypoczynek zeszło mi raptem 75 ml więc naprawdę super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio predator miał u nas wyzwanie! Musiał poradzić sobie ze skorupą sadzy po garażowym pożarze :) Po pracy mam tylko foto maski od wewnątrz, ale uwierzcie że była tak samo czarna jak reszta.. Efekt mówi sam za siebie :good:

(niedługo jeszcze więcej niezwykłych testów 4nano :P )

 

P1190920.jpg

 

P1190926.jpg

 

P1190929.jpg

 

P1190930.jpg

 

P1190938.jpg

 

P1190972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie dzisiaj dopadł Predator :-] Sceptycznie podchodziłem z nim do skóry, dwa testowe psiknięcia i dedykowany cleaner do skóry chyba postoi dłuuugo nie używany. Po za tym predator bardzo fajnie usuwa smar z profili, generalnie mega dobry produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za zapach tego Predatora? :o:P Gdzieś już wcześniej się z identycznym zapachem spotkałem... chyba to było w kuchni (jakiś płyn do mycia naczyń- ale nie Ludwik ;)). Nie jest zły- dla mnie OK. Zobaczymy jak produkt działa w praktyce... dziś go odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.